Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy mondjam meg neki, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam meg neki, hogy kedvelem?

Figyelt kérdés
Nemrég ismertem meg a srácot, nem sok időt töltünk együtt, ő dolgozik én tanulok, jobban csak interneten beszélgetünk, de annyira megkedveltem. Viszont nem merem neki megmondani, mert ilyen témáról még nem esett szó, mármint a kettőnk kapcsolatáról és félek, hogy elutasítana vagy hogy ő ezt nem érzi. Hogy lehet óvatosan tudatni vele? Vagy csak mondjam meg aztán lesz valahogy? Nem igazán akarnám elveszteni.
2013. szept. 15. 00:44
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 15. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én kedvellek téged. Kb így
2013. szept. 15. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Első: ez a klipben Győzike?XD


Értem. Hát megpróbálom csak félek hogy nála ez nem így van

2013. szept. 15. 00:51
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem mindig furcsa volt ha valaki ezt így nyíltan kimondta. :) Szerintem a tetteken, gesztusokon keresztül lehet a legjobban éreztetni. Bár nyilván egy nőnek elég nehéz a dolga, mert általában a pasi a kezdeményező. Én biztosan inkább egy személyes találkozónál próbálnék utalást tenni rá, mert a neten nem látod hogyan reagál, de ha bele tudsz nézni a szemébe az sokat elmond. :)
2013. szept. 15. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Amit a 82% mondd az a frankó. Személyesen csinosan jelenj meg és akk tuti a siker. Feltéve h nincs neki kapcsolata. Vagy nem homi vagy valami ilyen. Csak vigyázz az ilyen helyzetekből a nők sokszor rosszul jönnek ki (kihasználják őket 1-2x azt game over) sok sikert!
2013. szept. 15. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Utolsó: nem homi, nincs kapcsolata, és nem olyannak ismerem, aki ki tudna használni. Nem tudná megtenni, szerintem ahhoz túl jó ember. Köszönöm a válaszokat!
2013. szept. 15. 16:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!