Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Be akarom vallani neki hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be akarom vallani neki hogy kedvelem, hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Mit mondjk, mit ne mondjak?


"Szia X, tudod el akarom mondni, hogy kezdvellek, te is kedvelsz engem?"


Vagy hogy fogalmazzak? Mondjak ilyen nyálas izéket hogy nem tudom elképzelni az életet nélküled stb?


PLS SEGÍTSETEK :S Írhattok példát stb.


2011. ápr. 30. 22:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Kor,nem-főleg a tied-szituáció?
2011. ápr. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

bocs én 25/f ő 14/lány


Szitu, hogy a csajnak rajtam kívül egy másik Y is tetszik és azt akarom hogy engem válasszon ezért lépnem kell.

2011. ápr. 30. 22:09
 3/19 A kérdező kommentje:
ELÍRTAM 15/f
2011. ápr. 30. 22:09
 4/19 anonim ***** válasza:

Hú, nagyot néztem elsőre a korraXDXD De így már ok.

Másik srác milyen? Ismered? Csak ismeri? Ha igen, hogy áll hozzá, mit gondol róla? És ti mennyit dumáltok a csajjal?

Bocs a sok kérdésért, de csak akkor tudok véleményt mondani, ha mesélsz a helyzetről.

2011. ápr. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
A srácot nem ismerem, csak hallottam róla, azt is csak meghallottam véletlenül hogy én és az a másik is tetszik neki. Én is más társaságból ismerem a csajt és a csaj a csávót is egy másik társaságból ismeri(nem suli, mindhárman más suliból vagyunk)
2011. ápr. 30. 22:23
 6/19 anonim ***** válasza:
Csaj véleménye rólad?
2011. ápr. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

"nem rossz srác, csak egy kicsit crazy hozzám" :P Ezt hallottam


Nem halgatóztam, csak meghallottam:P

2011. ápr. 30. 22:28
 8/19 anonim ***** válasza:

Kicsit crazy...XDXD Én erre azt mondanám: ,,Miért, mitől függ a mai világban, hogy ki ,,normális?"


El kéne hívnod valahova. Van rá mód, lehetőség?

2011. ápr. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

köszi h próbálsz segíteni:D


ELárulom, táncurzusra járunk:P Remélem nem ímeri fel a szitut a neten:P


Nem szereti a msn/yahoomessenger telefonszáma van de azt nem tudom(a mobilom tönkrement s még nem vettem újat)


Tlán ha mikor személyesen találkozok vele(a táncon) dumálnám meg de hova mennyjünk, egyáltalán eljönne?


Idegesít h nem csak én tetszek neki:P

2011. ápr. 30. 22:35
 10/19 A kérdező kommentje:
bocs a helyesírásomért:P
2011. ápr. 30. 22:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!