Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, miért csináljátok ezt?

Figyelt kérdés
Ültem buszon, mellettem msáik oldalon egy lány ült, mindketten egyedül ültünk. Út közben érzem, hogy mintha nézne oldalra fordultam és tényleg pont engem nézett, de azon nyomban, ahogy felé néztem, így hirtelen elfordította az ablak felé kifelé a fejét a lány. Csak fura, mert először észre sem vett, sőt úgy éreztem nem is érdeklem, aztán egyszer csak ilyet csinál egy tök ismeretlen, szép lány.
2013. szept. 15. 01:42
 1/5 PureNameless ***** válasza:
Lehet bejöttél neki, és mikor ránéztél zavarba jött.:)
2013. szept. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Elég egyértelmű szerintem, hogy zavarba jött. Sok emberrel megesik ez, főleg idegen környezetben.
2013. szept. 15. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
figyu szerintem is zavarba jött, de az nem feltétlen annak a jele hogy tetszettél neki, lehet hogy csak szégyenlős, és zavarja az ismeretlen emberekkel való szemkontaktus. :)
2013. szept. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
én is szeretem nézegetni az embereket, viszont ha valaki engem bámul azt én sem bírom, el szoktam fordulni
2013. szept. 15. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
én spontán bambulásból is szoktam nézni idegen embereket, és én is elcsapom a fejem, ha visszanéznek rám :D
2013. szept. 15. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!