Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátság az exxel, ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátság az exxel, ti mit gondoltok erről, működhet?

Figyelt kérdés
7 év után elmúlt a szerelem, az elválás barátságos volt
2013. szept. 15. 19:22
 1/7 anonim válasza:
Nem.Az lehet ,h még most úgy hiszed de idővel mikor az egyikőtök belép idő előtt egy kapcsolatba megy majd a szidás.
2013. szept. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Igeeeen.

Attól mert 90%nak nem megy, még mehet. Majd meglátod. Ne tőlünk kérdezd.

2013. szept. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nos, nekem sikerült, tehát előfordulhat. :)
2013. szept. 15. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
25%
a baratsag extrakkal mukodokepes lehet, ha ilyen teren passzoltatok anno es jelenleg egyikotoknek sincs parja
2013. szept. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

egyikünknek már van párja, most hogy ki a fiú, ki a lány, hagyjuk és CSAK barátságról lenne szó

Drek, neked hogy zajlott, meddig jártatok stb.

Adnál pár tanácsot? Ha kell írok privit.

2013. szept. 15. 19:37
 6/7 anonim ***** válasza:

4-5 hónapig voltunk együtt. De elég nagy volt a távolság kb 200km, így elég nehézkes volt az egész. Meg nem is alakultak ki bennem olyan érzelmek, amiknek kellett volna, úgy hogy megbeszéltem vele, hogy mi a helyzet.

De sikerült normálisan megbeszélni az egészet, így nem okozott gondot.

Bár nem tudom mi történt volna akkor, ha pár évig vagyunk együtt...

2013. szept. 16. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért szerintem 200 km-rel a hátatok mögött könnyebb. Úgy értem, gondolom ti mint barátok, így nem találkoztok hetente, csak virtuálisan tartjátok a kapcsolatot. Persze, hogy az kevesebb gondot okoz...

Én hetente találkozom az exemmel. Ha kapcsolatba kerülök, én tökéletesen megérteném a páromat, ha féltékeny lenne, amiért találkozgatok az exemmel. De nem fogok lemondani erről, ő volt korábban. Maximum annyit tennék meg, hogy ritkábban talizunk, kevesebbet beszélünk.


7 év meg megint más. Ott szintén az új társ problémázhat, de nagyon. Azért 7 évre egy friss kapcsolatban szerintem eléggé féltékenynek lehet lenni. De ha tényleg barátok vagytok, maradjatok kapcsolatban, csak nem kell túl mélyre fűzni a baráti szálakat.

2013. szept. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!