Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, lehet több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, lehet több barátságnál?

Figyelt kérdés
Van egy fiú osztálytársam,akivel már régóta nagyon jóban vagyunk.Már régebben is éreztem azt hogy tetszik nekem,de elfojtottam magamban az érzést.Múlt héten voltunk együtt bulizni,és megint előtörtek régi érzéseim,csak nem tudom mit tegyek,mert szerintem ő csak barátként tekint rám,és nem merem megmondani,hogy mit érzek,mert félek,hogy rosszul sülne el,és megszűnne a barátság is köztünk.Annyira nem tudom mit csináljak.
2012. febr. 11. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
A fiúk egy idő után mindig többet éreznek,mint barátság,neked csak annyi a dolgod,h légy sokat a társaságában,légy vele kedves és közvetlen.,érezze jól magát veled
2012. febr. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Mit meg nem adnék, ha minden lány szerelmes lenne a legjobb barátjába... :)

Egyébként ugyanazt mondom, mint az első.

Jó helyzetben vagy :)

2012. febr. 12. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
jó is lenne,csak az a probléma,hogy másokkal is ugyanúgy viselkedik,de azért próbálkozok,hátha lesz belőle valami
2012. febr. 12. 17:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!