Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gáz,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz, vagy elitélendő, ha 14-15 éves koromban rendszeresen meglestem a 2 évvel idősebb nővéremet fürdés közben?

Figyelt kérdés

Ez sem mostanában volt már, de ebben a korban annyira kiváncsi voltam és annyira érdekeltek a lányok, h kihasználtam azt, h a fürdőszobába a kulcslyukon át végre láthattam meztelen nőt. Aztán bnőm lett és már nem leskelődtem.

Kíváncsi vagyok, mennyire elitélendő ez?



2013. szept. 16. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nekem is let vna enismeglestem volna:D bar csak 1x
2013. szept. 16. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez kíváncsiság, elmúlt. Ennyi. A nővérednek azért ne meséld el. :)
2013. szept. 16. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem elég cinkes. :S Nekem is nővérem van, majdnem 3 évvel idősebb, de soha még csak fel sem merült bennem, hogy meglessem. Haverok is mondták mindig, hogy ők meglesnék, de én egyszerűen nem bírok rá nőként gondolni, ezt nem igazán értheti az, akinek nem lánytestvére van. Mondjuk az is igaz, hogy akkora hiányom sem volt nőkből soha... Lehet emiatt nem merült fel bennem...
2013. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kanos kisrác voltál, aki még a villanyoszlopot is megdugta volna. Teljesen érthető, és elfogadható.


Viszont idősebb korban ez már beteges.

2013. szept. 16. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
képet vagy fake!
2013. szept. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Volt egy barátom, neki is 2 évvel idősebb nővére volt, ők rendszeresen bejártak egymáshoz fürdés közben, mászkáltak egymás előtt meztelenül, nekem ez nagyon furcsa volt, de nem ítéltem el, nem akartam beleszólni a családi "szokásokba" :D Van akinél természetes, vannak akiknél pedig ez tabu.
2013. szept. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
54%
Én is meglestem volna
2013. okt. 20. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
68%
Én anyámat szoktam meglesni,nagyon jól néz ki...
2016. nov. 27. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!