Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért csinálja ezt? HELP...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért csinálja ezt? HELP ME! (többi lent)

Figyelt kérdés

Visszabuktam egy osztályt. Mindnekivel nagyon jóban vagyok mindenkivel tudok beszélgetni meg ilyesmi. Kiszúrtam egy fiút, nagyon tetszik nekem tegnap is elkísért egy darabig. De néha meg tök bunkó tud lenni velem. Pl mikor megakartam ölelni akkor arrébb állt én meg mondtam hogy hát akkor szia és elindultam hazafelé. Kb 15másodperc múlva megjelenik mellettem és megölel. Általában jó fej velem meg minden csak nem is tudom. Ma mikor vettem egy chipset meg egy colát akkor ő akarta kifizetni (pedig volt nálam pénz stb) és mondtam hogy nem vissza is adatam az eladónővel a pénzét. Sokszor néz mélyen a szememben, meg minden (olyan gyönyörű szeme van :D)

És most nem tudom mire véljem, ezekből az adatokból mit tudtok leköveztetni? Tőle nem akarom megkérdezni, hogy tetszem-e neki mert félek,hogy akkor vége a "barátságunknak".

Előre is köszönöm, zöld pacsi mindenkinek! :)



2013. szept. 16. 17:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

hát, senkinek semmi köze szerintem az osztálybukásodhozz, nem ehhez kapcsolódik a kérdés, ne offoljatok.

szerintem úgy viselkedik, mint akinek tetszel. egyelőre ne lépj, várd ki amíg ő teszi meg. esetleg kérd meg egy barátod/barátnőd, akiben megbízol, hogy puhatolja ki nála

2013. szept. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Velem is csináltak ilyet. Ő azt mondta, hogy a haverjai miatt. Mert előttük gáz, hogy egy lánnyal jóban van, vagy esetleg többet is érez iránta. Ezért futott utánad, és ölelt meg.
2013. szept. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat, megy a zöld kéz! :)

Be valotta nekem és most járunk :)

2013. szept. 22. 10:09
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!