Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most miért csinálja ezt? HELP...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most miért csinálja ezt? HELP ME! (többi lent)

Figyelt kérdés

Visszabuktam egy osztályt. Mindnekivel nagyon jóban vagyok mindenkivel tudok beszélgetni meg ilyesmi. Kiszúrtam egy fiút, nagyon tetszik nekem tegnap is elkísért egy darabig. De néha meg tök bunkó tud lenni velem. Pl mikor megakartam ölelni akkor arrébb állt én meg mondtam hogy hát akkor szia és elindultam hazafelé. Kb 15másodperc múlva megjelenik mellettem és megölel. Általában jó fej velem meg minden csak nem is tudom. Ma mikor vettem egy chipset meg egy colát akkor ő akarta kifizetni (pedig volt nálam pénz stb) és mondtam hogy nem vissza is adatam az eladónővel a pénzét. Sokszor néz mélyen a szememben, meg minden (olyan gyönyörű szeme van :D)

És most nem tudom mire véljem, ezekből az adatokból mit tudtok leköveztetni? Tőle nem akarom megkérdezni, hogy tetszem-e neki mert félek,hogy akkor vége a "barátságunknak".

Előre is köszönöm, zöld pacsi mindenkinek! :)



2013. szept. 16. 17:12
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Először inkább csináld meg a leckét és tanulj holnapra, pláne ha osztályt kellett ismételned.
2013. szept. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

1*


Csak megjegyezném, hogy 4-es tanuló voltam és a tanár volt szemét. És még 6 gyereket megbuktatott akik nem voltak a szeme fényei ._.

2013. szept. 16. 17:16
 3/13 anonim ***** válasza:
Húzz tanulni! Még fiútól is szégyen, h osztályt ismétel, dehogy egy csaj......... Szégyen! Ne ezen járjon az eszed úgyse vele fogod leélni az életed!
2013. szept. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

3*


Kérlek olvasd el amit írtam a kommentbe :)

2013. szept. 16. 17:18
 5/13 AeonFLUX ***** válasza:
Bukott szamár nánáná!
2013. szept. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Persze kislányom-.-egy négyes tanulòt nem húznak meg csak mert nem a tanár szeme fénye:)
2013. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

#1-es vagyok: persze, mindig a tanár a szemét, de fogadjunk h tudott a tanár olyat kérdezni, ami benne van a tankönyvben, és te nem tudtad.


Úgyh húzzál tanulni és addig tanulj, amíg az EGÉSZ anyagot meg nem tanultad.

2013. szept. 16. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Persze tudjuk, mindig a tanár a hibás!
2013. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát szerintem a fiúk nagy többsége nem olyan irgalmas szamaritánus hogy általuk rondának tartott lányokat ölelgessen...
2013. szept. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

hat en tuti vegig szenvednek mert nem tudom elmondani nek hogy szeretem mert parazok a vissza utasitastol. de ha mernem tuti elmondanam neki barmi is lesz a vege ha nem viszonozza akkor max beletorodok es megkernem hogy maradjon koztunk. ( ertelem szeruen akkor mondanam el ha kettesben vagyunk)


remelem tudtam segiteni. sok sikert a srachoz!!!:D

2013. szept. 16. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!