Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok: ki mennyire tartja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: ki mennyire tartja magát válogatósnak fiú téren?

Figyelt kérdés
Mik a minimális elvárásaitok? Kort is írjatok, kérlek.
2013. szept. 16. 20:09
 1/8 anonim ***** válasza:

Én meglehetősen válogatósnak tartom magam. Külsőre annyi az elvárásom, hogy igényes legyen, és fogjon meg valami a külsejében, akármi (szimpatikus arc vagy széles váll, kedves mosoly, stb.). A belső már más tészta...:) Legyen intelligens, tájékozott, megbízható, jól nevelt, HATÁROZOTT. Ami még nagyon fontos a számomra, hogy legyen jó humora (ami ugye relatív, akkor inkább úgy írom, hogy az enyémhez hasonló humora), és nagyon nagy pozitívum, ha szeret olvasni. Tudnék még sorolni, de ezek a minimális elvárásaim.:)


21/N

2013. szept. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Magasabb legyen nálam, és tetsszen arcra. Valamint ne legyen igénytelen.
2013. szept. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nekem a személyisége nagyon fontos, meg hogy humoros legyen lehessen vele sokat nevetni. Külsőre az arcát nézem ha az tetszik akkor rendben van, még annyi, hogy ne legyen túl vékony. :)

De nem vagyok válogatós. :)

18/L

2013. szept. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én nagyon, bevallom.

Életemben egy olyan srácot ismertem, aki minden szempontból megfelel (most csak belsőre gondolok, külsőre nagyon sok mindenki megfelelne), ő a mostani barátom. :)

Korábban is volt kapcsolatom, ráadásul hosszú volt, de mégis sokszor elégedetlen voltam vele, úgy éreztem nem tudja annyira beleadni a lelkét is a dologba, ahogy kéne. A barátaim szerint felháborító, hogy hogy állok ehhez a témához és az előző barátomnál is irigyeltek mindannyian, hogy milyen kivételes ember, de sajna nekem ő se felelt meg.

De végül mégis nekem adott igazat a sors, mert találtam olyan srácot, aki olyan, ahogy elképzeltem. Úgyhogy én azt mondom, hogy nyugodtan legyen bárki is válogatós, mert olyan emberrel nincs értelme együtt lenni, aki nem felel meg minden szempontból, az csak szorongásokat szül...

De amúgy sok mindenki van, aki kb mindent eltűr a párjától, meg kb mindegy, csak legyen valaki, szóval nincsenek mindenkinek nagy elvárásai... én meg tényleg szélsőséges példa vagyok, belátom..

22L

2013. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Kulsore legyen vekony, max kicsit izmos, nem hajas. Haj lehetoleg hosszabb, arcra legyen karakteres (nem kell szep baba arc).


Belsore: ontudatos, eros egyeniseg (mert en is az vagyok), intelligens, huseges, szeretetre melto stb..


Vannak igenyeim, de szerintem ez nem baj. Mondjuk en mar meg is talaltam azt aki ennek a leirasnak leginkabb megfelel.

2013. szept. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
28/N
2013. szept. 18. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Minimum kovetelmény:magasabb legyen (magassarkuban is alacsonyabb legyek nála), szabályos,szép fogak, tiszta,egyenes - nem kancsal- tekintet,egyenletes bőr (nem kráter arcú és nem vörös fejű), normális alkatú vagy vékonyabb vagy kicsit kidolgozottabb (de nem kigyurt).


Belsőre pedig udvarias,jo humorú, csaladcentrikus, barátságos,hűséges, igényelje a testi kapcsolatot,inteligens, ezermester.


Azt meg döntse el mindenki magában hogy mennyire vagyok "válogatos"

24N

2013. szept. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek után nem csodálkozom, hogy nincs barátnőm. :D
2013. szept. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!