Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mell és derék fájdalom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mell és derék fájdalom?

Figyelt kérdés

Amikor menstruálok nekem elötte és közben is fáj a derekam... meg görcsöl a hasam..

De most a peteérés óta fájnak a melleim.. nem feszülő érzés hanem inkább szórófájdalomhoz hasonlítanám mind 2 mellemben 1x ebben aztán abban.... a derekam is fáj már azóta.

Mit gondoltok mitől lehet ?



2013. szept. 16. 22:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Simán előfordulhat menstruáció előtt-alatt, de még két ciklus között is, a hormonoknak sajnos ilyen hatása van. Vannak gyógynövényes készítmények ezekre a tünetekre, általában sokat segítenek. Ha a menstruációd után már nem lesz ilyen fájdalmad, akkor semmi gond. Ha megmarad, akkor érdemes egy laborvizsgálatot kérni a nőgyógyászodtól (nekem magas progeszteronszintnél voltak érzékenyek a melleim).
2013. szept. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ez normális nekem is fáj a derekam és a cicim is magne b6 feminát vegyél pezsgőpor és mielőtt megjön kell inni belőle és nekem azóta nem fáj és nem vagyok elviselhetetlen
2013. szept. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!