Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ti is megnyitogatjátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti is megnyitogatjátok a chat ablakát a lánynak aki bejön, ha online van a facebookon, csak hogy lássátok, hogy ír-e?

Figyelt kérdés
kort is írjatok
2013. szept. 16. 23:07
 1/10 anonim válasza:
Bakker, azthittem csak én....áh folyton nyitva van,és figyelek hogy már azt lássam ahogy írja:) 16/F
2013. szept. 16. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha ír arról jön értesítés, de állandóan megnyitom, hogy lássam elolvasta-e amit írtam. (Na jó néha ok nélkül is kinyitom. ;) )
2013. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
becsuktam egy ideje
2013. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

F/15

(2-es voltam)

2013. szept. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 kismutyesz_ ***** válasza:
Én csak azt szoktam megnézni, hogy el olvasta-e. Egyébként csukott állapotban is jelzi ha írnak. Az írás jelzés különben sokszor nem pontos, legalábbis nálam. 16/f
2013. szept. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

F/15... nem rossz vadászgép, de van jobb.

Amúgy, szinte mindig nyitva van, de legtöbbször írok is neki.

15/f

2013. szept. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szoktam, hogy lássam elolvasta-e vagy hogy ír-e valamit, de nincs folyamatosan nyitva. Csak az a baj valami hihetetlenül megfogott egy bizonyos lányban, de megkérdezve magamat nem tudom rá a választ.


Van hogy el sem olvas, de olyankor minden nap nézegetem a cset ablakát hogy elolvasta-e.


23

2013. szept. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

cset le van tiltva

csak ne írjon

2013. szept. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem! FB messenger folyamatosan fut, és ha üzenetet kapok, akkor kiugrik elém az ablak...
2013. szept. 17. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak ezért nem nyitom fel. Ha már felnyitom, akkor rá is írok.


25

2013. szept. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!