Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt nagyon nem értem. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt nagyon nem értem. A fiúknak ez komolyan bejön?

Figyelt kérdés
Van egy csaj az osztályban. Nagyon szép csaj, meg jól is néz ki, mert sportol. Viszont olyan szinten buta, hogy az elképesztő. Nyelvi szakon vagyunk (13 óra német, és 5 óra angol stb. egy héten), és már a második héten mindenből bukásra áll. Egyszerűen fel nem foghatom, hogy ezt hogy csinálhatja valaki. Német szakon vagyunk, és alig tud valamit németül, még egyszer sem csinált házit, és 5 egyese van a harmadik héten. A másik az, hogy valami eszméletlen sokat káromkodik. Most nem akarom leírni, amiket momdani szokott, mert undorodok ezektől a kifejezésktől. De minden harmadik mondtatában benne van egy ilyen szó. A fiúk pedig imádják. Állandóan udavrolnak neki. Oké, hogy szép, de azért ezt én nem értem. A fiúknak ez nem taszító?
2013. szept. 16. 14:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Vannak olyanok akiket nem az eszéért szeretünk, hanem vannak előnyösebb tulajdonságaik is.
2013. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
17%
Engem nem zavar inkabb vele vagyok mint egy okos rondaval:S
2013. szept. 16. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Látják, hogy buta, ezért próbálkoznak, hátha megdughatják, mert mint írtad, szép csaj. Ennyi.
2013. szept. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Van akinek nem.

De fiatalon nem igazán az számít ki mennyire okos.

Az csak felnőttként válik igazán szempontnak.

2013. szept. 16. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Buta csajt konnyebb megkapni. :)

Nah meg 14 evesen meg nem a felesegnek valot keresik.

Majd 20-onevesen falra fognak maszni az ilyentol :)))

2013. szept. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

leszar mindent mert úgy van vele 1x élünk, de ha pl vannak céljai meg elképzelései, nem sokra megy vele ha nem tanul XD


Mi a keresztneve amúgy? :D

2013. szept. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Izabellának hívják.
2013. szept. 16. 14:40
 8/16 anonim ***** válasza:
Nem Izabella, miért kamuzol. :D De legalább elárultad magad hogy csaj vagy és irigy :D
2013. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Mi van?
2013. szept. 16. 14:43
 10/16 anonim ***** válasza:
Meg akarják dugni. Ahhoz nem kell ész.
2013. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!