Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem szedi le? Fiúk, ti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem szedi le? Fiúk, ti szakítás után sem törölnétek ki?

Figyelt kérdés
A párom fb-s oldala még mindig tele van az exe megosztásaival. Már szóltam neki, de nem szedte le őket. 4 évig jártak, fél éve mentek szét.
2013. szept. 17. 19:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Drágaságomnak? Miért, ki a pasid? Gollam? :)
2013. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Nem fog tetszeni a véleményem. Azért nem szedi le, mert még mindig érez iránta valamit, legalábbis jelent neki valamit a másik. Pláne, ha már szóltál is neki emiatt és ő meg leszarja és ugyanúgy fent hagyja.

Ugyanez igaz az "az akkor volt, most meg most van, miért törődsz vele?, az ő dolga, blabla" válaszadókkal.

Most most van, tehát most VELED van, akkor miért nem azzal törődik a pasid, amit TE kérsz tőle és ami TÉGED zavar, MOST? Szerintem.

Persze ha még csak pár hete vagytok együtt, vagy nem olyan régen, akkor nyilván igaz az is, és érthető, hogy egy 4 éves kapcsolat többet ér, mint egy pár hetes. Ebben az esetben tényleg igaz az, hogy türelem, és ne nyaggasd, majd ő eldönti, mit akar.

De ha mondjuk jó pár hónap múlva is még mindig ez a szitu áll fent, akkor viszont tényleg érdemes elgondolkodnod, ha még mindig nem a te véleményed, kérésed a fontos neki. Szerintem.

2013. szept. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!