Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor a férfiak imponálni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor a férfiak imponálni akarnak a lányoknak, miért beszélnek ilyen hátborzongatóan? :S

Figyelt kérdés

Kiráz a hideg, amikor ilyen nyájasan beszélnek, mint: "puszi a pocidra", vagy ez! Ez nagyon undorító: "Édes kislány.Amikor egy bogár a szobádban randalírozik akkor nem idegesítőek a fiúk?

Na de várj.Amikor dolgoznak a hormonok és nedvesedik a puncid a kis simogató fuvallatra is.Akkor már nem fog idegesíteni." Ezek a cuki szavak, csak engem ráz a hideg ettől? Amikor cukiskodni próbálnak a fiúk? Ja meg a halálom még a kétértelmű mondatok, a végére pedig ;) jel.


2013. szept. 17. 19:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Mi ebben a hátborzongató? Fogadjunk még szűz vagy :P
2013. szept. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
A ;)-től én is a falra mászok... De a többi is elég gáz amit írtál.
2013. szept. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
:P -> Na ettől a jeltől is a falra mászom.
2013. szept. 17. 19:47
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
Speciel én szoktam mondani a puszi a pocidra dolgot, és eddig az összes lánynak tetszett ;)
2013. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Ja hogy mindez írásban? ajánlom a következő oldalt:


[link]

2013. szept. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Napi szinten olvasni ilyeneket az itteni lúzerektől is...
2013. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Pain for Pleasure ***** válasza:
Én azt utálom, amikor a telcsi, puszcsi, szercsi, szióka stb. szavakat használják, lányoknál is gáz, na de fiúk esetében...
2013. szept. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Számit hogy ki mondja. Nem mindenkinek áll jól.
2013. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hát szerintem sokkal szánalmasabb, amikor itt kiírják a kérdések alá, hogy "Úgy megb*szlak, hogy hetekig nem tudsz majd lábra állni! xddd :d :p ;)". Egyszerűen fel nem tudom fogni, hogy az ilyen ember mit gondol...
2013. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Ez a puszi a pocidra 16 éves koromban nyomtáka kisfiuk..most nem tudom mit kezdenék egy ilyen halvány kettes probálkozással....sztem megkérdezném,hogy : Mi vannn köcccsög?! XD
2013. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!