Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy bejojjek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy bejojjek a lanyoknak?

Figyelt kérdés
Voltak mar baratnoim meg szoktam latni, hogy megneznek meg minden csak sok lany mondta mar hogy agressziv gonosz fejem van. Olyan mint egy gonosz krokodilnak. Meg nem is szoke hajam van hanem ilyen szurkes de nem oreges. A beszed stilusom meg kicsit olyan mintha bunko lennek pedig nem mindig vagyok az es ezeken nem tudok valtoztatni. A lanyokkal altalaban kedves vagyok de tenyleg elofordul neha hogy gonosz vagyok de csak ha olyan kedvem van. Mit csinaljak? Volt olyan aki meg se akart ismerni. 18/F
2013. szept. 4. 07:22
 1/8 A kérdező kommentje:
Ja es sokat nevetek.
2013. szept. 4. 07:26
 2/8 anonim ***** válasza:
Légy férfi, és egy nőt kezelj nőként, és vigyázz rá, ha már az utadba kerül.
2013. szept. 4. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem tudsz változtatni a bunkóságodon? Ha mások mondják, egész biztos, hogy igazuk van. Gonosz vagy, ha a kedved úgy tartja. Ki az, aki ezt tolerálja? Saját magad megadod a választ

Ha így nem megy, tedd az ellenkezőjét.

2013. szept. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Az arcomra értettem hogy nem tudok változtatni. Mindenkinek vannak rossz napjai amikor bunkó a másikkal, na én is így vagyok vele. Esetleg ha valaki bunkón viselkedik velem vagy flegmán néz rám,beszól akkor én is olyan vagyok vele.
2013. szept. 4. 13:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Legyen jó sok lóvéd, a nőket leginkább a pénz érdekli.
2013. szept. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Tina Styles válasza:
Nem igaz hogy a nőket leginkább a pénz érdekli...Légy KEDVES, ŐSZINTE és légy ÖNMAGAD Ez a három legfontosabb dolog :))
2013. szept. 4. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Gonosz krokodil? :D
2013. szept. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azt mondták :D
2013. szept. 5. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!