Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Arra a fiúra, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Arra a fiúra, akivel 2-3 éve vagy ennél rövidebb idő óta szakítottatok, szoktatok még néha gondolni, eszetekbe jut néha?

Figyelt kérdés

eszetekbe jut néha? esetleg az eszetekbe jut, hogy talán jobb lett volna ha nem szakítasz vele?


kort is írjatok legyetek szívesek!


2013. szept. 18. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
nekem eszembe jut mostanában sokat nem tudom miért pedig egy darabig nem gondoltam rá és 1 éve szakítottunk.
2013. szept. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én minden barátomra szívesen gondolok vissza. De azt soha nem bántam meg, hogy vége lett.
2013. szept. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem én tudom hogy jól tettem
2013. szept. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 6 éve szakítottam vele,ő volt az első barátom.

Mindig is fontos része marad az életemnek.

Megfigyeltem,hogyha épp egy nehéz időszak van az életemben akkor mindig róla álmodok.

Szerintem azért,mert az volt életem egyik legboldogabb időszaka.

"Segít" túllépni a nehézségeken az emléke.

És azt gondolom mindig,hogy kár volt szakítanunk,mert mi jó páros lettünk volna.

DE a múlton hiába rágódunk.Tovább kell lépni. :)

2013. szept. 18. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom kedves figyelmedbe:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

#4 válaszomat


Mindemellett egy ellenpéldát is szívesen mutatok:

youtube.com/watch?v=YT8TcH-qI5I


Remélem voltak benne hasznos dolgok.


Én egy szakításom sem bántam meg. Sem magát az elválást sem magát a kapcsolatot.

2013. szept. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
én sem bántam meg bár lehetett volna zökkenőmentesebb a szakítás. még mindig sokat gondolok rá, hogy vajon mi lehet vele :) nem tartjuk a kapcsolatot, de szeretnék vele beszélgetni néha
2013. okt. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!