Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megértheti ha emiatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megértheti ha emiatt nem találkozok vele és nem szexelünk?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel pár hete tervezzük az összebújást. Most hétvégére beszéltük meg, mert idáig körülményes volt az egész, most tudtuk mindketten szabaddá tenni magunkat a hétvégére. A baj az, hogy nekem lehet pont most hétvégén fog megjönni. Kicsit rendszertelen a mensim, de ha most 1 hónapra akar megjönni az pont a most hétvége lesz. Ez nem azért baj, mert megjön, hanem mert pont akkor és legközelebb ki tudja, mikor lenne alkalmunk együtt lenni. Lemondott egy fontosabb eseményt miattam, nekem meg már most előre ég a fejem.
2013. szept. 18. 10:52
 1/7 anonim ***** válasza:
miattad mondta le az eseményt vagy a szex miatt? ha miattad akkor együtt lehettek szex nélkül is.
2013. szept. 18. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szex miatt.
2013. szept. 18. 10:58
 3/7 anonim ***** válasza:
Létezik orál is a világon.
2013. szept. 18. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen, tudom, hogy létezik, most attól hogy menstruálok elhívjam még? Vagy elmondom neki hogy mi a szitu, és bízzam rá hogy talizik-e velem?
2013. szept. 18. 11:02
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez lenne az első találkozónk úgy, most feküdnék le vele először.
2013. szept. 18. 11:03
 6/7 anonim ***** válasza:

A pasik többsége nem ódzkodik a szextől menzesz közben.

Közvetlen előtte előjátékként zuhany a végén alaposan kiöblíted, akkor lehet csinálni. Mondjuk ha erős a vérzésed akkor egyszerűbb ha gumit ránt. De ha csak alkalmi akkor így is úgy is gumiznátok, akkor meg mindegy. De mondom, egy közös zuhany és előtte alaposan kiöblíted a "kádat". :)

2013. szept. 18. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi mensivel is csináltuk, vagy ott van még az orál, is
2013. szept. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!