Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire bejönnék a a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire bejönnék a a lányoknak csak még én ne hiszem el?

Figyelt kérdés
Smároltam egy tőlem nagyon kicsivel, de magasabb lánnyal, aki még súlyban is lehagyott, husis, de egyáltalán nem kvöér, hanem vonzó, szexi lányról van szó. Szerintem a szép lányok közé tartozik, nekem legalábbis mindenképp bejött, azért is csókoltam meg, de igazából ő adta a jeleket, mert folyton piszkált, meg nem ellenkezett, ha simogattam, átkaroltam, pedig elég nagyszájú lány típus, beszólt volna tutira, ha nem tetszik neki, hogy egy magamfajta ronadás ér hozzá, mégsem ellenkezett, sőt úgy éreztem, hogy azért piszkált folyton, hogy lépjek felé. Aztán végül jó is volt vele srmáolni és összebújva ülni. Csak furcsállom, hogy bejöttem neki, mivel én eléggé alacsony vagyok és tudjátok a lányoknak inkább magas fiúk kellenek, én csak ilyen cuki, aranyos, bár elégé perverz, szexmániás srác vagyok.
2013. szept. 18. 16:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most kérdezhetnél is valamit.
2013. szept. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 PureNameless ***** válasza:
100%
Leckéd kész van kisfiam..?
2013. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bragging lvl 1 - Looser
2013. szept. 18. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ne éld bele magad :D
2013. szept. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
most egynek pont bejöttél, ez nem jelenti azt hogy sok másnak is bejösz
2013. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Te segélyen élsz vagy csak álmosan mész suliba? Mert egész nap írod ezeket a kérdéseket, tegnap még hajnalban is feltettél egyet... hogy pihened így ki magad? Elfogod szúrni a matekdolgozatot!
2013. szept. 18. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ó te jó ég.
2013. szept. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
aki elolvasta, írja már majd le miről szólt, pls
2013. szept. 19. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!