Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet egy lány annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy lány annyira kegyetlen, hogy azt mondja a buszon a vele szemben ülő fiúnak, hogy "Fordulj oldalra, mert annyira ronda a fejed, hogy rossz rád nézni! "? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Ott álltam a fiútól kb. egy méterre és alig akartam hinni a fülemnek. A fiú valóban elég csúnya volt, nagyon elálló fülekkel, gülü szemekkel, "érdekes" arcszerkezettel, stb., a netet végigböngészve nem is találtam hozzá hasonló fiút. Hozzá hasonló fiút talán még nem is láttam eddig.

Mondjuk én sem vagyok valami szép, de ő mellett egy kicsit nőtt az önbizalmam átmenetileg.


2013. szept. 18. 18:37
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
hisztis elfuserált sz.r picha!
2013. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Szívtelen emberek mindig is voltak.
2013. szept. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
3%
Szerintem ez nem kegyetlenség.( am fiú vagyok)
2013. szept. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
96%
hehh nekem ilyet merne mondani valaki a csukott ajtón dobnám ki a buszról
2013. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Én már csak azt nem értem, hogy miért nem lehet leszólni a csajt??

Én is voltam már hasonló szituációban, láttam már ilyet és azonnal be is szóltam, rajtam kívül meg mindenki kussolt.

Vagy legalább volt valaki, aki kiállt mellette?

Mert ha nem az jobban elszomorít :/

2013. szept. 18. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha annyira bunkónak találtad a csajt, akk miért nem védted meg a fiút?
2013. szept. 18. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#6-os!


Mert én egy pici 160 centis, 50 kilós fiú vagyok, nem mertem volna kockáztatni, hátha a mögötte ülő izmosabbik fiú a lány osztálytársa. Nem akartam volna balhét.

2013. szept. 18. 18:52
 8/20 anonim ***** válasza:
kötcsei busz?
2013. szept. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

#8-as!


Nem egészen. Kaposvárról ment Barcsra.

2013. szept. 18. 18:57
 10/20 anonim ***** válasza:
37%
Hát ne is haragudj, de ennyivel akkor te az a típus vagy aki mindent a méretére fog, minthogy cselekedjen, mert úgy kényelmesebb. Ha buszon megakart volna valaki verni a buszsofőr szépen leszállítja. Egyébként én a te helyedben inkább fogadtam volna egy monoklit meg pár foltot, minthogy kislány módjára meghúzzam magam.
2013. szept. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!