Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok nektek a jó vagy rossz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek a jó vagy rossz fiúk jönnek be? Kérlek indokoljatok is és nemet és kort is írjatok

Figyelt kérdés

2013. szept. 4. 16:08
 1/8 anonim ***** válasza:
Általában egyik ember sem ebből a kettő személyiségjegyből épül fel.
2013. szept. 4. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
57%

A jó.

Mert nő vagyok, nem kislány.

2013. szept. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem sok olyan fiú tetszett már,akik "rossz fiúk" voltak,most mégis egy teljesen nyugis barátom van,akivel nagyon szeretjük egymást. (: én úgy vagyok vele,hogy a "rosszakban" van valami vonzó,de inkább a jobb felé hajlok :)
2013. szept. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
a rossz fiúk.megfogalmazhatatlan, h mi de van egy tipikus vonzerejük, ami engem vonzz, mint a mágnest.pedig sokszor megjártam már 20/L
2013. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

A rossz fiúk, mert rossz lány vagyok..

24N

2013. szept. 4. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
68%

A jók jönnek be, mert a rosszak éretlenek és megbízhatatlanok.

23L

2013. szept. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A rosszfiús beütésű/külsejű jófiúk. :) Hosszú haj, esetleg némi piercing és/vagy bőrcuccok, cuki pofi, kedves, udvarias személyiséggel és műveltséggel kombinálva. Az ilyen viszont ritka, mint a fehér holló, sőt, az igazat megvallva még nem is nagyon találkoztam ilyennel a való életben, mindenesetre ez az ideálom. :)
2013. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Kor, nem (mondjuk ez minek, ha eleve lányoknak van címezve a kérdés? :D ) és indoklás lemaradt.


Indoklás: A rosszfiús külső felettébb vonz, mert gyakran párosul egyedi gondolkodásmóddal/felfogással és különleges megjelenéssel. Én pedig szeretem a különlegességeket. A mai férfifrizurák többsége (értsd: 1.adjunk neki a nullás géppel, oszt' jó lössz az; 2.tornyozott-bornyozott, kikent-kifent zselés kakastaréj) erős visszatetszést kelt bennem, mivel szvsz rém közönségesek. És mivel számomra ez a macsó külső negatív tulajdonságokkal párosul, így sajnos ismeretlenül is meg van a véleményem a viselőjükről...


Jellemre meg: azt hiszem ezt szükségtelen megmagyaráznom, mivel evidens. Azok a rosszfiús külsejű pasik, akikkel ezidáig dolgom volt, hiába tetszettek és néztek ki jól és különlegesen, ha mellette belül velejéig romlottak voltak és közönségesen viselkedtek. Ezért lenne nagy kincs egy olyan férfi, akiben a külcsín és a belbecs nagyjából egyenlő arányban lenne jelen.


19/L

2013. szept. 6. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!