Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az hogy lehet hogy egy osztály...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hogy lehet hogy egy osztály társamnak a farka ha nem áll úgy log hogy akkora mintha állna csak nem felfele, nekem meg vissza húzódik ö mit csinálhat amit én nem?

Figyelt kérdés

2013. szept. 18. 21:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nagy farka van. Ennyi.
2013. szept. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de hogy lehet akkor ha nem áll, meg ha áll
2013. szept. 18. 21:42
 3/11 anonim ***** válasza:
90%
Neki húspénisze van, neked meg vérpéniszed... ne aggódj, az utóbbi jobb. :D
2013. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
2 féle pénisz van: 1. hatalmas hurka ami ha felál csak megkeményedik 2. kis giliszta ami megnol a tobbszorosére is
2013. szept. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
de amúgy mit nézegeted mások farkát?? nem nézegetnél inkább formás popsit vagy szép melleket?
2013. szept. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
miért jobb ami meg nö
2013. szept. 18. 21:45
 7/11 anonim ***** válasza:

A nőknek izgalmasabb látvány, ha egy kis kukacból lesz egy óriáskígyó :D

Biológiailag nem tudom miért jó. Lány vagyok.

2013. szept. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ja és úgy is mondják, hogy húspuca vagy vérpuca. :D
2013. szept. 18. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Kösz biztato
2013. szept. 18. 21:47
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

3-as vagyok.


Tehát: ami nyugis állapotban kisebb, kényelmesebben elfér a gatyádban. De nem is ez a lényeg.


A húspénisz alig nő, csak minimálisan, csak merevedik. Míg a vérpénisz meg nő tud nőni sokszorosára is, ez a méret nem mindig egyforma, akár 1,5-2 centi ingadozás is lehet izgalmi állapottól függően.


És ami a lényeg (női szemmel): a vérpénisz merev állapotban sokkal keményebbre duzzad, mint egy húspénisz. Amíg a hús szimplán csak kemény, de tapintásra a felülete puha marad, addig a vér átesik egy többlépcsős fázison, és az orgazmus előtt 2-3 perccel betonkemény tud lenni.

2013. szept. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!