Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bejövök az osztály társamnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bejövök az osztály társamnak?

Figyelt kérdés
most lettem 9.es és még allig ismertem az osztályból pár embert, de kb már mindenkit ismerek, van egy srác akit még vizsgálaton ismertem meg, fb-n szoktunk dumálni, de általában a fiú haverjaival van, de mostanába szinte mindig velem, vagyis hogy osztályba néha (napi 2x 3x) szünetbe és leül mellém dumálni, vagy elém, vagy elfoglalja a helyem és ugy dumálunk. már többen is kérdezték hogy járunk-e mert hogy mindig hozzám jön oda. meg suli után általában mindig elkísér félútig ( ami neki hosszabb út) meg 2x-3x is észre vettem hogy direkt mögém jön. lehet tetszem neki?
2012. szept. 7. 16:20
 1/4 anonim ***** válasza:
igen elég valószínű, de nyugodtan kérdezd meg tőle
2012. szept. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
elképzelhető, de az osztálytársat egye írják :)
2012. szept. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egybe írják igen :DDDDDDDD


Amúgy elképzelhető, hogy érez irántad valamit. :)

2012. szept. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal nem a legjobb dolog összejönni.
2012. szept. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!