Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem utáljátok, ha idealizál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem utáljátok, ha idealizálnak benneteket?

Figyelt kérdés
Én egyenesen undorodom tőle. Egyesek azt hiszik, hogy majd a nők bóknak veszik, ha olyanokat állítanak, amiről mindketten tudják, hogy nem igaz.
2013. szept. 18. 23:29
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
Én személy szerint ki nem állhatom. Főleg, amikor olyan irreális baromságokat állít a másik fél, amit még ő maga se hinne el. Mondjuk való igaz, hogy én az őszinte bókokat sem szeretem.
2013. szept. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 Dr.Trolompár Rajmund ***** válasza:
100%

Te jobban örülnél neki hogyha valaki úgy próbálna kedveskedni neked hogy

"Hű, micsoda táskák vannak a szemed alatt!"

"Neked aztán jól be vannak esve a szemeid, antigravitációs kontaklencsét használsz?"

"Olyan a fejed mint annak akit pofánvágtak egy tepsivel, biztos jól tudsz főzni"

?

2013. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:

Bár én férfi vagyok, de én is utálom, mikor a barátzónás nők hazudoznak olyanokat, amik nem igazak, hogy nincs semmi baj a külsőmmel, meg hogy biztos találok majd lányt, aki szeretni fog.


De nem tudom, hogy ez egy nőnél fordítva hogyan történhet. Miket állítanak rólatok, amikről annyira meg vagytok győződve, hogy nem lehet, hogy a férfi tényleg úgy gondolja?

2013. szept. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyenen a feminista nők háborodnak fel, vagy, akik szeretik, ha bunkó a partnerük. Én mindenesetre jobban örülök, ha kedves csacskaságokat mond a férjem, mintha ledroidozna.
2013. szept. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:

Dr.Trolompár Rajmund:

Nem csak végletek léteznek :) Mi van, ha mondjuk nem mondana semmit?


"Bár én férfi vagyok, de én is utálom, mikor a barátzónás nők hazudoznak olyanokat, amik nem igazak, hogy nincs semmi baj a külsőmmel, meg hogy biztos találok majd lányt, aki szeretni fog."

De ezt a barátság nevében, jófejségből mondják, nem azért mert fel akarnak szedni.


"De nem tudom, hogy ez egy nőnél fordítva hogyan történhet. Miket állítanak rólatok, amikről annyira meg vagytok győződve, hogy nem lehet, hogy a férfi tényleg úgy gondolja?"


Konkrét példa: általában mondhatni slamposan öltözködöm, erre közli velem valaki, random, és minden irónia nélkül hogy én vagyok az elegáns!!! Legszívesebben képen töröltem volna.

Vagy pl. én tudom magamról, hogy elég jó szívű és segítőkész vagyok, és örülök neki, ha EGYSZER megjegyzi valaki, de amikor naponta elmondja, hogy milyen különleges vagyok, és "más" mint a többi lány, mert pl. adtam neki egy tollat, akkor az sokkal inkább idegesítő, mint aranyos.


Én is voltam már elragadtatva hímneműtől, de a világ pénzéért se álltam volna neki naphosszat dicsérgetni meg nem létező dolgokkal felruházni.

2013. szept. 18. 23:47
 6/29 anonim ***** válasza:

"De ezt a barátság nevében, jófejségből mondják, nem azért mert fel akarnak szedni."


Én meg a barátaimtól őszinteséget várok. Amiket leírtál az alapján tényleg túlzás, hogy így rajongásig odavannak érted. De inkább örülj neki, hogy van, aki rajongásig odavan érted és ne azzal foglalkozz, hogy miket mondd. A férfiak többségének nincs érzéke a divathoz, ezért lehet számára elegáns is, ami neked slampos. Az meg, hogy sokáig dicsér... Mi azzal a baj?


Azzal foglalkozz, hogy egy ilyen férfi biztosan hűséges lenne hozzád, nem csalna meg, elvégezné helyetted a házimunkát, mert rajongásig szeretne.


Ne a szavakkal törődj, hanem a tettekkel. Az ilyen férfiak boldogan összejönnének veled és szeretnének. Az olyan nők meg, akik nekem mondanak hazugságokat nem jönnének össze velem.

2013. szept. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Én szeretem ha dicsérnek. Az se érdekel, ha egyértelműen csak túlzás. Egy szex után pl jól esik az ember lányának, ha azt mondják, hogy ilyen jó menete még életében nem volt, és senki nem tudta így tekerni a csípőjét, és az orál is hú.

Vagy ha ódákat zengenek, hogy tökéletes a testem, meg így vagyok szép és úgy istennő.


Hát fele kamu, de kit érdekel, jó érzés. :D


22L

2013. szept. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 October15 ***** válasza:

lesz csajod / nincs baj veled téma:

ez a dolga 1 barátnak.. ne potenciális maszturbátort lássál már bennük csak azért mert csajok :D ez távolról sem az ő hibájuk.

kérdező: az is előfordul azért h 1xűen a célszemély nincs tisztában az adott tulajdonsága meglétével vagy mértékével. persze olyan is van mikor a bókoló fél 1xűen sötét és nagy szót akart használni így a jól nézel ki ma helyett elegánsat mond :D csak ugye nem tudja milyen jelentésbéli különbség van a kettő között.

a másik példa meg nem idealizálás hanem piedesztálra emelés. [szerintem] és tényleg gáz.

szerintem nincs semmi gond a szépítéssel ha 1 bizonyos határon belül mozog a dolog. persze azt én is utálom ha én kapom mert ugye "nem hiszem én azt" de objektíve: lehet h nem is idealizál csak ennyire ízlésficamos :D pl mikor "aranyosnak" vagyok titulálva attól hülyét kapok. már csak azért is mert 1 pasi nem aranyos.. [szvsz] azt hagyjuk meg nektek.

2013. szept. 19. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Dehogy örülök, hogy oda van értem, ha én egyszer az égvilágon semmit nem akarok tőle, csak annyit, hogy hagyjon békén.

"Azzal foglalkozz, hogy egy ilyen férfi biztosan hűséges lenne hozzád, nem csalna meg, elvégezné helyetted a házimunkát, mert rajongásig szeretne."

Na nem olyan biztos az. A szavak csak szavak, ráadásul ha őszintétlenek...


Nekem sokkal inkább imponál, ha egy férfiban van egy kis büszkeség, mintha teper, főleg ha látja, hogy esélytelen dolog. Egy nyáladzó ember számomra gusztustalan. Pláne, hogy kismilliárdszor közöltem már vele, fejezze be ezeket a dicsérgetéseket, mert nem vagyok vevő rá, sőt kifejezetten idegesít, de akkor is folytatja. Kicsit sem érdekli, hogy nekem mi a kellemetlen. Pedig annyira rideg vagyok vele, hogy már-már bunkó, de akkor sem zavartatja magát.


Zongorázom, életében nem hallott még játszani, erre közli, hogy ő tudja, hogy én nagyon jó zongorista vagyok, amikor mondom, hogy rettenetesen tehetségtelen vagyok, mert ez az igazság.


És akkor az ilyen dicséreteknek örüljek?

2013. szept. 19. 00:29
 10/29 A kérdező kommentje:

22L


Ez hímsoviniszta "bók" nem éppen egyenlő azzal a bókolással, idealizálással amire én céloztam :D De valószínűleg szájbavágnám az illetőt, nem hogy örüljek neki. De hát különbözőek vagyok :D

22L


" mikor "aranyosnak" vagyok titulálva attól hülyét kapok. már csak azért is mert 1 pasi nem aranyos.. [szvsz] azt hagyjuk meg nektek."


Na látod, én ugyanezt érzem, amikor bármilyen a nememre célzó bókot kapok (nem mintha annyit kapnék).

De igen, márpedig egy pasi is lehet aranyos, ezt hagy döntsük el már mi :D

Az más kérdés, hogy nem sűrűn (értsd: soha) mondanék ilyet nekik.


"azt hagyjuk meg nektek."

Wááá, hímsonovizmus, hímsovinizmus everywhere.

Én meg ettől vagyok ki. A nők sem aranyosabbak, mint a férfiak. Néhány ÚRIEMBER miért nem éri meg, hogy a nők is lehetnek gusztustalan bunkó állatok?

2013. szept. 19. 00:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!