Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti nem utáljátok, ha idealizál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti nem utáljátok, ha idealizálnak benneteket?

Figyelt kérdés
Én egyenesen undorodom tőle. Egyesek azt hiszik, hogy majd a nők bóknak veszik, ha olyanokat állítanak, amiről mindketten tudják, hogy nem igaz.
2013. szept. 18. 23:29
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:
éri helyett érti*
2013. szept. 19. 00:40
 12/29 anonim ***** válasza:

"Na nem olyan biztos az. A szavak csak szavak, ráadásul ha őszintétlenek..."


Szerintem egy olyan pasi, aki bókol neked azok 90%-a lefeküdne veled ha arról lenne szó. Itt és most.


A nők pedig azért küldtek barátzónába, mert csúnya vagyok, de mellette kedves és intelligens és jól el lehet velem beszélgetni, ennél fogva tökéletes lelki szemetesláda vagyok és a világért sem akarnak megbántani, tudván, hogy hiába kérném őket arra, hogy legyen több is köztünk, mert vagy van barátjuk, vagy nem vagyok az esetük.


A "csúnya férfi" legjobb definíciója pedig az, hogy a nők többségének nem kéne sem szexre, sem komoly párkapcsolatra. Utóbbira talán, de csak azért, mert ott fontosabbak a belső tulajdonságok. De attól még ugyanúgy benne lesz akkor is az érzés, hogy mennyivel jobb lenne, ha ezeket a belső tulajdonságokat egy jóképű férfiben találja meg. És ez hosszútávon szinte biztos megcsaláshoz vezet, mert a barátnői előbb-utóbb felvilágosítják, hogy amiről a férfi nem tud az nem fáj neki és szexelni lehet kötöttségek nélkül is.


"És akkor az ilyen dicséreteknek örüljek?"


Én fordított helyzetben örülnék, ha egy nő ennyire odalenne értem és ennyire szerelmes lenne belém, hogy ilyeneket mond.

2013. szept. 19. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

"potenciális maszturbátor"


ne :DDD

2013. szept. 19. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

én szeretem ha idealizálnak, jól esik.


(egyébként le tudom szürni, hogy az igaz-e vagy bók csak, de akkor is jól esik....)

2013. szept. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
én azt szeretem, ha "alábecsülnek" (ezt mondjuk nagyon nehéz, de azért akkor is ezt szeretem :DD)
2013. szept. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

"Szerintem egy olyan pasi, aki bókol neked azok 90%-a lefeküdne veled ha arról lenne szó. Itt és most."


Lehet, de én nem akarom, hogy le akarjon feküdni velem. Másrészt, ha a belső tulajdonságaimat azért ajnározza és nagyítja fel, vagy azért ruház fel nem létező erényekkel, hogy lefeküdhessen velem, akkor mégiscsak őszintétlen.


A csúnya férfi nem kell a nőknek szöveget pedig nem lehet minden férfira és nőre ráhúzni. Fontos a külső, de a legfontosabb, akármilyen közhelyesen is hangzik a kisugárzás, ami többnyire belülről fakad. Ismertem már egynéhány olyan embert, akit először csúnyának tartottam, de miután jobban megismertem, már nem, sőt.

És hány csúnya a pasit látok az utcán szép nőkkel.

A kedvesség és az intelligencia pedig nem minden, és az se mindegy, hogy milyen formában történik.


Az meg hülyeség, hogy a külsőd miatt fognak elhagyni. Egy komoly kapcsolat sosem ezért tér véget. Már ne haragudj, de ez elég gyerekes felfogás.


"Én fordított helyzetben örülnék, ha egy nő ennyire odalenne értem és ennyire szerelmes lenne belém, hogy ilyeneket mond."

Nem hinném, hogy szerelmes belém, de most nem ez a lényeg. Tegyük fel, hogy egy olyan nő mondd neked ilyeneket, akinek már a látványától felforr az agyvized? Akitől undorodsz? Aki a nap 24 órájában képes folyamatosan beszélni? Jó lenne?

Ez elég szánalmas. Nem akarom itt megjátszani magam, nem vagyok egy Miss Universe, nem vagyok hozzászokva, hogy tetszek az embereknek, de attól még nem fogok elájulni, vagy megtiszteltetésnek venni, ha mégis.

2013. szept. 19. 17:04
 17/29 A kérdező kommentje:

Ja, és még annyit, hogy a csúnya nő is ugyanúgy siránkozhatna, hogy a pasiknak miért a szép nők kellenek. Gondolom neked se Betty a csúnya lány a zsánered, hiába kedves és intelligens.


Én magam se vagyok szép, és általában rám se néznek a hapsik, de tudom, látom, hogy nálam sokkal rondábbaknak van barátjuk. És akkor most kezdjem el hibáztatni a férfiakat mert a szép nőket szeretik? Nem. Tudom, hogy bennem van a hiba, mert olyan a személyiségem, ami az emberek többségének nem jön be.

2013. szept. 19. 17:08
 18/29 anonim ***** válasza:

"Ismertem már egynéhány olyan embert, akit először csúnyának tartottam, de miután jobban megismertem, már nem, sőt."


Én önszuggeszciónak hívnám a dolgot. Első látásra a tudat alattid dönti el, hogy ez jó pasi-e vagy nem. Megismerés után pedig a tudatoddal hatást gyakorolsz a tudat alattidra. Vagyis ha neked egy stabil párkapcsolat a célod, akkor többet fog számítani a belső, mint a külső.


De a férfi egyik módon sem nyer. Mert lesz egy stabil párkapcsolata, ahol a felesége vagy nem akar majd szexelni vele rendszeresen, mert nagyon kicsi a szexuális igénye és csak hetente maximum 1-2 alkalommal jön össze.


Vagy meg fogja csalni titokban egy jóképűvel, aki meg tartós párkapcsolatra nem kell neki, csak szexre.


A férfi egyik módon sem jön ki belőle jól.


"Tegyük fel, hogy egy olyan nő mondd neked ilyeneket, akinek már a látványától felforr az agyvized? Akitől undorodsz? Aki a nap 24 órájában képes folyamatosan beszélni? Jó lenne?"


Nem valószínű, mivel nincsenek akkora igényeim, mint a nőknek a külső terén. Aki meg ennyire rajongásig szerelmes belém az a kedvemért formálódik is. Vagy kiszeret belőlem. Kétesélyes. Ha nem tudom elviselni a jellemét akkor vagy megváltozik (jól járok, mert lesz egy személyre szabott barátnőm) vagy feladja (jól járok, mert nem fog tovább ostromolni a szerelmével).


"Gondolom neked se Betty a csúnya lány a zsánered, hiába kedves és intelligens."


Lehetne a zsánerem akár ő is, de szerinted ha odamennék hozzá azzal, hogy

- Szia, nagyon tetszel nekem, de cseréld már kontaktlencsére vagy legalább valami divatosabbra a vastagkeretes szemüvegedet, engedd már le az előnytelenül hordott hajadat és hordjál már olyan ruhákat, amik kiemelik a nőies idomaidat, ja és a pattanástalanítót se felejsd el, a fogszabályzódat meg úgyis leveszik egy éven belül és akkor még szebb is lesz a fogsorod, mint annak, akinek természetesen nőttek a fogai.


Akkor szerintem még ő is megsértődne.


"Tudom, hogy bennem van a hiba, mert olyan a személyiségem, ami az emberek többségének nem jön be."


Miért, milyen a személyiséged? Ha nem akarod ide, privátba is leírhatod. Érdekelne.

2013. szept. 20. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Jajmár. Nyilván minden nő felszínes vagy szexmániás, és ha beleszeret egy csúnya férfiba akkor vagy nem fog vele szexelni mert kicsi a szexuális igénye (miért is lenne az? mert csúnya pasit választott? hogy függ össze a kettő?) vagy megcsalja egy JÓKÉPŰVEL. Komolyan azt gondolod, hogy ennyire lényeges a külső?

Ha már ennyire általánosítunk, akkor csúnya a csúnyával, szép a széppel, ergo a csúnya pasi barátnőjét nem fogja megdugni egy jóképű.

Ez egy jó nagy baromság már ne haragudj. Egy jóképűt is megcsalhat a barátnője, és ugyanannyi rá az esély, mint egy csúnyánál. Ez a nő személyiségén is múlik. De önmagában az, hogy valaki csúnya, még nem fog megcsalást eredményezni, ebben biztos lehetsz.


Hát lehet, hogy te olyan vagy, akinek jó bárki, csak szeressen, de én nagyon nem. Nekem sem azért nem tetszik ő, mert nagyok az igényeim a külső terén, hanem mert a személyisége IRRITÁLÓ. Érted? Ha jól nézne ki, akkor is ugyanennyire viszolyognék tőle, mert abba az embertípusba tartozik, amit GYŰLÖLÖK. És ha mindez nem elegendő indok, akkor: NEM VAGYOK BELÉ SZERELMES, szerelem nélkül nálam pedig nincs kapcsolat, legyen az illető maga Harry herceg.


"Aki rajong értem az velem formálódik" Na perszeee. Ezt a hülyeséget meg honnan vetted? Álomvilágban élsz? De ha így is lenne, fel tudod fogni, hogy én nem akarok magam mellé egy olyan férfit, akinek annyira gyenge a személyisége, hogy egy nő miatt képes lenne gyökeresen megváltozni? Az ilyeneket messze elkerülném, értsd már meg.

Én egy kapcsolattól nem azt várom el, hogy minden az én kényen-kedvem szerint történjen, én igenis őszinteséget, határozottságot, büszkeséget várok el egy férfitól.

Nekem nem jó bárki. Én nem veszem megtiszteltetésnek, ha tetszek valakinek. Pedig csúnya vagyok, de azért szorult belém némi büszkeség.


De én kérek elnézést, amiért nem vonzódom a VILÁG LEGIDEGESÍTŐBB EMBERÉHEZ.

Oké, igénytelen vagy. De mégis: összejönnél a világ legidegesítőbb nőjével, csak mert rajong érted?

Ha erre azt mondod igen, én csak annyit tudok mondani: szánalmas.


Milyen a személyiségem? Rossz. Házsártos vagyok, örökké elégedetlen, makacs, utálatos, idegbeteg, szitkozódó, rideg, olyan aki nem fogadja el a másik álláspontját, lobbanékony, akaratos, szeszélyes, távolságtartó, arrogáns, mogorva. És emelett nem is vagyok szép.

Ha már általánosítgatunk a férfiak általában a kedves, szép lányokat preferálják, nem a csúnya fap*nákat.


Ennek ellenére örüljek, hogy tetszek valakinek, aki nekem nem? Francokat! Inkább maradnék egész életemben egyedül, minthogy ilyen alapon kössek kapcsolatot bárkivel.

2013. szept. 20. 13:22
 20/29 anonim ***** válasza:

"De önmagában az, hogy valaki csúnya, még nem fog megcsalást eredményezni, ebben biztos lehetsz. "


Egy csúnyát széppel megcsaló nőnek kell a legkisebb kockázatot vállalnia. Mert ha a szépet csalja meg, akkor ha kiderül a megcsalás, akkor lehet, hogy már csak csúnyát fog találni.


Ha viszont a csúnya megcsalása derül ki, akkor egyrészt nagyobb az esélye, hogy megbocsát, mert a csúnya nehezebben talál új nőt, másrészt ha meg sem bocsát is talál majd a nő egy másik csúnyát.


"nem akarok magam mellé egy olyan férfit, akinek annyira gyenge a személyisége, hogy egy nő miatt képes lenne gyökeresen megváltozni?"


Na ezt utálom a nőkben. Tényleg nem veszitek észre, hogy LEHETETLEN elvárásaitok vannak, mert ELLENTÉTES tulajdonságokat vártok el a férfiaktól?


A másik ilyen a "legyen kedves, békés, megértő, romantikus, de UGYANAKKOR legyen határozott, macsós, férfias is" duma.


Ilyen NEM LÉTEZIK. Vagy az egyik, vagy a másik. Tudod mit? Én meg szűz lányt akarok, aki úgy dug, mint Michelle Wild.


"Pedig csúnya vagyok, de azért szorult belém némi büszkeség."


Most már egyre inkább szeretném látni (akár privátban), hogy mégis hogy nézel ki. Mert lefogadom, hogy nem vagy csúnya.


"De mégis: összejönnél a világ legidegesítőbb nőjével, csak mert rajong érted?"


Definiáld nekem az idegesítőt. Nem úgy értettem, hogy ha ő például bigott katolikus én meg ateista akkor összejönnék vele, mert ez akkora személyiségbéli különbség, amit nem lehetne áthidalni.


De ha a viselkedésének az 50%-a egy FELVETT SZEREP azért, hogy imponáljon a férfiaknak, akkor lehet, hogy VALÓJÁBAN nem is olyan idegesítő és ő is örülne neki, ha levehetné ezt a hülye álarcot, amit a társadalom kényszerített rá.


Olyan ez, mint mikor esküvőn vagy temetésen öltönyben feszeng az ember, csak mert úgy illik.


"Házsártos vagyok, örökké elégedetlen, makacs, utálatos, idegbeteg, szitkozódó, rideg, olyan aki nem fogadja el a másik álláspontját, lobbanékony, akaratos, szeszélyes, távolságtartó, arrogáns, mogorva."


Ilyen belső tulajdonságokkal pedig pont egy papucs alapanyag illik a legjobban hozzád.

2013. szept. 20. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!