Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fordult már elő veletek, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fordult már elő veletek, hogy olyan fiút jobban kedveltetek, akivel nemrég ismerkedtetek meg, mint azzal aki (vel) azt terveztétek, hogy összejönttök vele?

Figyelt kérdés

most kerültem be egyetemre..

és jobban kedvelem a másik srácot,de neki barátnője van:/ és természetesen mondja párszor,hogy "nem akarja megcsalni",nem nekem,csak amikor olyan feladatra kerül sor


a másik sráccal egy ideje tervezünk összejönni,de megbántani nem akarom:(


2013. szept. 18. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:

azzal aki (vel)



Fizetősre vettek fel?

2013. szept. 18. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem,csak ittam xD
2013. szept. 18. 23:51
 3/6 anonim ***** válasza:

:D

Akkor elnézzük.

A barátnőst felejtsd el.

2013. szept. 18. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Még csak most kezdődött az egyetem. Lehet csak azért vonzóbb, mert új számodra. Helyedbe várnék egy kicsit, hagyd hogy udvaroljanak.

De amúgy r**ancság, így nyomulni egy kapcsolatban élő srácra. Másrészt mi az a duma, hogy nem akarja megcsalni? Ez nagyon gáz.


20/F

2013. szept. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
semmi olyat nem csináltam,hogy rájöjjön a "barátnős",hogy kedvelem :)
2013. szept. 19. 10:12
 6/6 anonim válasza:

ismerős ez a helyzet!

akivel terveztem h összejövök, megmondtam h nem menne nekem mert a haverja sokkal jobban vonz mint ő.


a másik srácnak amugy meg elöbb utobb meg kell mondanod h mi a helyzet jobb előbb.

2013. szept. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!