Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk lányok, ha valakivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk lányok, ha valakivel nemrég ismerkedtetek meg társkeresőn vagy hasonló internetes oldalon, akkor a következők mennyire jellemzők?

Figyelt kérdés

Tehát folyton cuki vagyok, aranyos, itt lenne velem, már várja hogy találkozzunk, csókolgatna... és a többi. Hozzátenném, én vagyok jelen esetben a srác. Ha csak a felét elhiszem, annak amit mondd, akkor már az arcpirító tud lenni :)Mennyire jellemző ez? Vagy Próba cseresznye?


23F


2013. aug. 18. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem rendelkezik nagy intelligenciával. Mindennapos dolog a neten. Nem tudja kivel áll szemben, de cukizza. Vigyázz, nehogy ő is fiú legyen!
2013. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hát én a helyedben gyanakodnék,hogy buz.i!


A társkeresőn vannak fenn,az egyik pasi ismerősöm is kifogott egy ilyent a telefonban már fura volt a hangja,majd mesélte,hogy beszéd közben gyakran elmélyült,akkor beugrott neki a gyanú és rákérdezett,hogy vazze te férfi vagy?

2013. aug. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Azok beszélnek igy, akik szerepet játszanak és nem magukat adják.

Kerüld ki, mert mikor kiderül az igazság, az csúfosan kellemetlen tud lenni, főleg azért mert hogy hagytad magad ennyire palira venni.


Jegyezd meg: Egy igazán szexben jó nő/férfi sosem beszél, az csak akkor mutatja meg mit tud, mikor a tetek mezejére kerül a sor.Akkor meg nagyokat lesel. Az ilyen szájhősők szerepet játszanak ami pár alkalom után igen gázos.

2013. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ráadásul ha te viszont jó vagy a szexben, akkor levakarhatatlanná válik az egyén.
2013. aug. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem Határozottan lánynak tűnik a facebook profilja alapján is.
2013. aug. 18. 20:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Lány is lehet nagyszájú netes szerepjátékos, hemzseg a társkereső tőlük:D
2013. aug. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
És a nagyszájú az szokott telefonálni ? :)
2013. aug. 18. 21:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!