Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azzal kapcsolatban szeretnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Cintuuus kérdése:

Azzal kapcsolatban szeretnék kérdést feltenni hogy, van egy barátom. Ma vagyunk együtt 3hete. és mostanában 2 napja este mikor jövünk haza a kocsiba elkezdek émelyegni és hányingerem van. Lehetséges hogy terhes vagyok? (nem védekeztünk)

Figyelt kérdés

2013. szept. 19. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
az nem lehet, hogy csak eleresztett egy galambot?
2013. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ezt csak te tudhatod
2013. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Az fasza :/

Most csodálkoznál, ha lenne valami, mikor leírtad, hogy nem védekeztetek?!! :S

Szerintem mi erre nem mondhatunk semmi biztosat!

Neked kell tudnod, meggyőződnöd!

2013. szept. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de azért írtam h nem védekeztünk, mert ezelötti barátommal 2évig voltam és nem estem teherbe. és nem gondolom hogy vele teherbe esnék. mondjuk kitudja. ilyent még ne éreztem és este kezd hányingerem lenni :S
2013. szept. 19. 11:23
 5/9 anonim ***** válasza:

Gratulálok!!!!

Hány éves vagy,hogy ilyen sok ésszel rendelkezel ?

2013. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Finomabb kuplung pedál kezelés, és ha nem megy az egy kézzel való vezetés, fogja stabilan két kézzel a kormányt. Akkor talán majd nem imbolyog a kocsi.
2013. szept. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Biztos döglött halat ettetek.
2013. szept. 19. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Sajnos ezt helyetted nem tudjuk meg mondani! Vegyél egy terhességi tesztet és akkor majd ki derül! Patikában, dm-ben, rossmann-ban, Tescoban is lehet kapni 500-600 ft körül van de van ennél drágább is!
2013. szept. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

És ha drágább tesztet vesz, több lesz a gyerek, vagy mi a szösz?

Kérdező: Nem lehet, hogy már a hócipőd teli az orális szexszel és ettől émelyegsz, már előre? Nincs ravaszabb " dolog ", mint az emberi lélek. Azt is tudja rólunk, amit mi nem.

2014. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!