Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy szeretni valakit,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy szeretni valakit, hogy külsőre nem túl szép?

Figyelt kérdés
2013. szept. 19. 17:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Naná.:)
2013. szept. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%
persze hogy lehet:) a szépség belülről fakad. 16/L
2013. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

lehet, félreérthető, amit írtam. nem rólam (L) van szó, hanem egy fiúról.

de köszi a válaszokat:)

2013. szept. 19. 17:35
 4/15 anonim ***** válasza:
kevés őszinte választ kapsz, mert az emberek még maguknak is hazudnak, hogy mélyebbnek tűnjenek...
2013. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Van különbség a nem túl szép és a ronda között. Ha egy kicsit se vonzódsz hozzá külsőleg, akkor annak nem sok jövője van.
2013. szept. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
mit takar az, hogy vonzódni külsőleg? Megölelni, hozzá bújni?
2013. szept. 19. 17:37
 7/15 anonim ***** válasza:
Szexelni lehet vele. Teszel a fejére eegy zacskót, amire fúrsz egy lyukat a szájánál. Ott belehet rakni. A test meg nem számít.
2013. szept. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Azt jelenti, hogy nem egy álompasi/csaj, de mégis el tudod vele képzelni az érintkezést, szívesen ölelnéd meg például. Tehát képes lennél hozzá VONZÓDNI.
2013. szept. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
90%
Igen lehet. Én egy átlagos kinézetű lány vagyok, szépnek mondanak. Volt egy pasim, aki senkinek nem tetszett, mert nem volt jóképű. Mégis 2 évig együtt, első szerelem. Ha te magad vonzódsz hozzá, és belsőre is bejön, akkor hogyne lehetne. Ellenben volt olyanom is, aki velem egy kategória volt kinézetre, viszont belsőre egyáltalán nem bírtam elviselni.
2013. szept. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
szerintem igen, persze van egy határ, mert olyan emberbe szerintem nem lehetne senki sem szerelmes, akihez egyáltalán nem vonzódik.
2013. szept. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!