Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szép csajok, ti nem vettétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szép csajok, ti nem vettétek még észre, hogy azért jár sok helyes fiú inkább egy csúnyácska lánnyal, mert ő nekik legalább van szívük, kedvesek, megértőek és őszintén tudnak szeretni egy fiút, nem csak a külseje vagy a vagyona miatt?

Figyelt kérdés
Hihetetlen mennyi tudatlan szép csaj van, aki még mindnig nem érti meg, hogy nekünk fiúknak menynire fontos egy lány jelleme. Hiába vagytok szépek, ha belül romlottak vagytok és idegesítően buták. Kinek kéne egy olyan csaj, aki szép, de anyának nem való, még véletlen meghalna a gyerekem mellette, mert olyan buta, mint a tök.
2013. máj. 23. 15:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Igazából az is gáz, ha inkább leállsz olyannal aki nem tetszik, ahelyett, hogy megkeresnéd az igazit aki számodra szép és okos és...
2013. máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
62%
Hahaha öcsém! Ha tehetnéd, te is a jobb csajjal jönnél össze. Próbálsz mesét gyártani aköré, hogy miért van gyengébb csajod. Magadnak hazudhatsz, de nekünk nem.
2013. máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
na persze...
2013. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
-bizony ám :) első kettőnek igaza van!
2013. máj. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Ha SZERETI a csúnyácskább barátnőjét, akkor miért hagyná el egy olyan csajért, aki csak úgy széttárná a lábait?
2013. máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Nem, mert átlagos külsejű fiúként tapasztaltam, hogy milyen kegyetlenek tudnak lenni ezek a szépnek tartott lányok. Én szerintem, ha normális barátnőt akarsz, lejjebb kell adnod és csúnya lányokkal kell összejönnöd. A szép lányok megcsalnak, kihasználnak átvernek, kigúnyolnak, megaláznak. Én tapasztaltam, régen én is a szép csajokat hajkurásztam, nem tagadom, de mára már tudom, hogy azt a lányt, aki igazán megbecsül egy csúnya lányban találhatják meg a fiúk.
2013. máj. 23. 15:46
 7/14 anonim ***** válasza:
66%
Nekem meg az a tapasztalatom, hogy a férfiakat a nadrágjuk tartalma irányítja.. beleadhat egy helyes csaj is mindent a kapcsolatba, előbb vagy utóbb jön egy újabb suna, aki után futtok, mert hát kell az új felfedezése, és mindent a hormonjaitokra fogtok... -.-
2013. máj. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne általánosíts már. Van egy gyönyörű barátnőm (barát barát, én is lány vagyok), mégis normális. Okos, orvosnak tanult, művelt, érdekli a kultúra, kedves, vicces, empatikus, mindenkivel kijön, nem néz le senkit külsőségek, anyagi helyzet, stb miatt. Tartós kapcsolata van, imádja a barátját (aki amúgy átlagos kinézetű), soha nem csalt meg senkit, egyéjszakásai sem voltak...
2013. máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónak igaza van. Nevetséges ez az általánosítás... csak mert te még nem találkoztál olyan lánnyal, aki szép is és okos is, miért hiszed azt, hogy a legtöbb szép lány hülye?!
2013. máj. 23. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
én nemrég gondolkodtam ezen, hogy ha szebb lennék, lehet nem is tartanám fontosnak hogy minél inkább művelődjek, minél intelligensebb legyek stb, sőt lehet hogy akkor a társaságomban, barátaimban se ezt keresném, nem ez vonzana. szóval nem biztos, hogy jobb lenne szebbnek lenni, ez a rögösebb út, de megéri
2013. máj. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!