Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok sosem kövérek, mindig csak erős csontozatúak, teltek vagy ducik de általában még az sem?! :D

Figyelt kérdés
Úgy értem, a ha egy fiú kövér, az kövér, és nem kikerekedett, de ő tudja is, a lányok ezt miért nem tudják így elfogadni? :DD
2013. szept. 19. 19:46
 1/7 anonim ***** válasza:

2 fajta nö létezik. a plázap*csák/aranyos lányok. ennek az aránya 95/5%...

remélem igy érted :)

2013. szept. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne akard megérteni a nőket... Ne, haver... Tényleg ne... Csak magadnak ártasz vele...
2013. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert megalázó ha valakit lekövéreznek. Tudod vannak tapló emberek meg empatikusak.
2013. szept. 19. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

1-2 csaj idiòta.

Gimiben 95-100kg voltam.Nem voltam dagadt csak nagyobb darab.Egy csaj beszòlt egyszer tesin òrán.

Vk kérdezte:

-Hány kg vagy?

-96

Csaj :Szegééény.....


Na ehhez kell agy.



Eltelt 7èv a csaj legalàbb 110 a padija 130kg.

Szopjatok le!!!!!!!


Ên most 115vok.Sportolok a lábam full izom(bringázok).

80kgos Ironman versenyen indulô haveromal tudom tartani a tempòt.


Szôval ne bántson h ki mit ugat.Minden csaj lufifej lesz idővel.

2013. szept. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

nem tudom nem minden nő ilyen.

Én ismertem olyat vékony volt és kövérnek tartotta magát.

De abban igazad van hogy a fiuk elfogadják.

Én tudom hogy kövér vagyok sokan piszkáltak ezzel de én kiröhögtem őket. Nem minden ember tehet arról hogy kövér.

15/F

2013. szept. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Lehet okoskodni,hogy kaja sport stb.De sajnos genetika.

Aki sovány az ugat,hogy csak a dagadtak vèdekeznek ezzel.


Itt vok èn.Látod mindig is tùlsùlyos voltam.Sosem voltam extrèm dagadt(azért arra vigyázz te is)de sose tudtam lefogyni.

Most mint ìrtam sportolok a hasamon kìvül izmos vagyok.


Sőt a véreredmènyem olyan,hogy a doki azt mondta,hogy ilyen kéne legyen minden 25èvesnek.A vèrnyomásom is rendben van.Szòval ezzel arra akarlak sarkallni-nem tudom mennyire vagy pufi-hogy azért ne legyèl szò szerint hájfejű aki 2mèter séta után liheg.



Látod nekem se ment a fogyás(unokatesôim bàtyàm mindenki hatalmas állat,100kg fölött szòval ismételném a genetikát)de szereztem hozzá megfelelő kondit.


Bringàzz,sètàlj,sûlyzòzz minden nap mikor ráérsz.Majd alakulnak a dolgok nálad is.

Azt meg hogy most kövèr vagy "mindegy" is mert èn is 14évesen 2kgval voltam több mint mikor érettsègiztem.

Lehet 20èvesen 50kg leszel majd

2013. szept. 20. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az utolsôt az előttem ìrônak írtam.
2013. szept. 20. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!