Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiakat vonzzák vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiakat vonzzák vagy inkább taszítják az erős, harcias, küzdőszellemű nők?

Figyelt kérdés

Például ha a nő küzdősportol?


Mernének közeledni egy ilyen nőhöz, vagy inkább tartanának tőle és a nőiesebb nőkkel próbálkoznának?


2013. aug. 8. 18:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Én szivesen közelednék, biztos érdekes személyiség :) 17/F
2013. aug. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kifejezetten szeretem a sportos nőket, ám inkább a nőiesebbeket. De azért nem tartanék tőlük... :)
2013. aug. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
kifejezetten taszítják, hosszabb távon biztosan, de egyszer én is karóba húznék egy ilyen csajt
2013. aug. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha megmarad nőnek és nem úgy néz ki mint egy hormonkezelt orosz súlyemelő,akkor nem taszitana.
2013. aug. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Azért nem épp erre gondoltam a felső sor olvasásakor,mint te az alsónál kiegészítve.

Én valami nagy makacsságra gondoltam, aki szeret veszekedni, meg ilyenek.

Nekem a küzdősport nem férfias dolog, se a paintball, se a hadseregben levés.

A férfias-nőiesség sok vitát szült már itt is, szerintem a jellemben mutatkozik meg, nem a hobbikban vagy munkában.

EGy alaposabb beszélgetésnél derül ki ki a fiús lány és ki a fura csaj, aki csak simán nem tud beilleszkedni.

De szerintem az, hogy valaki mondjuk karatézik, az nem teszi kevésbé nőiessé.

Se a gyártósori munka, se a motorozás.

De mondjuk nem csak a nőies nő tud vonzó lenni...

Igaz számomra a legszebb nő, akit valaha láttam, akinek a testét és arcát soha nem felejtem el(és akinél esélytelen lennék) nem a tökéletes teste miatt annyira elragadó, hanem a belőle ösztönösen jövő nőiesség.

Nem dáma, mert amúgy látszott, hogy nem félne mondjuk nekiállni főzni...

De annyira erős vonzereje van, hogy szerintem bárkit megkaphat, ha csábítani akar.

Szóval ilyen extrém esetekben nagyon jó dolog, de alapból nem szempont...

2013. aug. 8. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

kb férfinak nézném bocs :(

F19

2013. aug. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha meg tudja védeni magát az egyáltalán nem baj, viszont szerintem, ha egy csaj nagyon izmos az nem szép a nők legyenek nőiesek.
2013. aug. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nm tudom róla ezt, akkor szerintem simán, de ha ezzel nyit, akkor valószínűleg nem :)
2013. aug. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egy nő legyen bárány alapból és legyen tigris az ágyban. Nekem ilyen a jó nő. Sajnos a legtöbb nő fordítva csinálja, nagyhangú, erőszakos, akaratos a hétköznapokban és passzív, fadarab az ágyban. Küzdősportossal még nem volt dolgom.
2013. aug. 21. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!