Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 3 évim szedtem a yasminelle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 évim szedtem a yasminelle fogamzásgátlót. Most hagytam abba 3 hónapja. Lefeküdtem a barátommal Szeptember 17. én 18. án ugy hogy nem védkeztünk. Szeptermber 15. én,16. án,17. én 18. án és 19. én volt peteérésem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Szeptermber 19. én (Csütörtökön) megjött a vérzésem 9 nappal előbb jött mint ahogy kellett volna, gondolom azért mert a gyógyszer bekavarja hogy már nem szedem. Viszont lehetek terhes? Vagyis megfoganhatott így a baba hogy nekem 19. én megjött 2 nappal azután hogy a barátommal lefeküdtünk védekezés nélkül ugy hogy peteérésem volt? SEGÍTSÉG!
2013. szept. 20. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen megvan rá az esély! Vegyél tesztet!
2013. szept. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekifuthatnál újra, elég érthetetlen lett a leírás..Szeptember 15-től 19-ig minden nap peteérésed volt?? :) Egyébként meg ha csütörtök óta menstruálsz, akkor hogyan lehetnél terhes??
2013. szept. 20. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
17.én és 18.án feküdtünk le (védekezés nélkül). és 19.én hajnalba jött meg a vérzésem. és 15.től 19.ig volt peteérésem igen.
2013. szept. 20. 14:37
 4/7 A kérdező kommentje:
ha elmult a vérzésem hétfőn. aztán várok még egy kicsit és szeptember végén veszek tesztet. körübelül akkor már kimutatja.
2013. szept. 20. 15:44
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hú pont peteéréskor kellett védekezés nélkül! Elég felelőtlen voltál! Szeptember vêgén csinálj tesztet de ha az negatív 2 hét mulva ismételd meg! Az a biztos!
2013. szept. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
de akkor miért jött meg 19.én? mert még akkor nem mutatható ki a terhesség hát végül is nem mert rá 1 napra megjött és most is megvan vérzek rendesen. ígyis lehet baba? akkor elkéne hogy muljon nem?
2013. szept. 20. 16:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Menstruáció alatt pont az a megvastagodott méhnyálkahártya távozik a méhedből, ami az embrió beágyazódásához elengedhetetlenül szükséges. Kicsit jobban nézz utána a női biológiának, mert ezek szerint az alapdolgokkal sem vagy sajnos tisztában.

Szóval elég képtelen dolog az, hogy most ess teherbe.

2013. szept. 20. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!