Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi tegyek ha szeretnék szerelm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tegyek ha szeretnék szerelmes lenni de nem tudom hogy valaki szerelmes-e belém? 10 éves vagyok és kisebb koromban szerelmes voltam az egyik ovitársamba de ő már másba szerelmes. Szeretnék szerelmes lenni! Mit tegyek hogy belém szeressen egy fiú?

Figyelt kérdés
adjatok tippeket, és segítsetek nekem!

2013. szept. 20. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
A 10 évesek ilyenkor még nincsenek otthon.
2013. szept. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
10 évesen ne ez legyen a problémád...szerelmes leszel ha eljön az ideje...játszál még inkább pár évet hidd el addig maradj gyerek amig teheted mert azután nincs visszaút és visszasírod... a szerelmi dolgok jöhetnek később is
2013. szept. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
ez meg mit jelent?
2013. szept. 20. 15:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem 4-ig kell a suliban lenni minimum?
2013. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kamu! :D
2013. szept. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Jezusom..10 evesen meg azt sem tudja az ember hogy mi a szerelem.Most meg inkabb a tanulassal torodj azt tanacsolom.Ne azert akarj valakit mert mas osztalytarsadnak van.Hidd el,en mar beleestem ebbe a csapdaba.Vard ki,majd jonni fog kesobb magatol!:)
2013. szept. 20. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
XDDDDDD ez most komoly? ... :D
2013. szept. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
legközelebb oviból írnak be és egy 54 éves néni fog rákattanni a témára:)
2013. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

10 évesen még ne a szerelmen járjon az eszed.

És amit tehetsz, hogy megszeressen egy fiú az nem más mint barátkozol fiúkkal.

És úgy 15-16 évesen már szerintem nyugodtan gondolkodhatsz szerelmen. Addig meg barátkozz ismerd meg a fiúkat.

Szerelem normális esetben nem alakul ki egyből hanem barátságból lesz.

Hidd el én is voltam óvodás akkor szerelmes voltam egy lányba aki a barátom is volt. De manapság már semmit sem érzek iránta annyira megváltozott. Inkább csak haverok vagyunk.

Ráérsz még. Előtted az élet. Ismerkedj és várj még pár évet.

Ha egy fiúval nagyon jóban lesztek akkor majd jön magától az egész.

2013. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10 évesen én arról álmodoztam,hogy majd hozzám is eljön Obivan Kenobi és elvisz Jedinek.Azt reméltem én is Padawan leszek :(
2013. szept. 20. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!