Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek milyen a "pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek milyen a "pasi ideálotok"?

Figyelt kérdés

2013. szept. 20. 21:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
62%
Mint G.
2013. szept. 20. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Ne legyen vékony, vagy legyen rajta egy kis felesleg, vagy izom. Nem vigye egyiket se túlzásba.
2013. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
ne beszéljen sokat, az idegesít, ne okoskodjon és kussoljon :)
2013. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Rafa Nadal, Federer, Fabio Fognini és Tommy Haas keveréke mint külsőleg és belsőleg.
2013. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Belsőre olyan mint én, külsőre szinte mindegy.
2013. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Én sapiosexual vagyok. Imádom az okos pasikat!

Külsőre: igányes, férfias (ne legyen páva), ne legyen kigyúrt,de egy hajpacni sem.

2013. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
91%
Intelligens, humoros, rendes, közvetlen.
2013. szept. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%

Olyan, mint az én "pasim", bár sosem mondanám rá ezt, mer szeretem, inkább a Kedvesem, benne megvan minden, időbe telt míg egymásra leltünk, de azt mondom nagyon is megérte, Ő is így van vele! Mindenben nagyon jó, minden téren a legeslegjobb! Pont úgy jó, ahogy van, elfogadom, olyannak amilyen, nincs tabu, nincs le/beszabályozás.

♡ ♥

~•♥•~

:P

(19 hónapja)

♥ℒ ℴ ѵ ℯ♥

2013. szept. 20. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Wááoo KÖSZI az értékelést! :P

:D (nagyon meghatott!!!) xD /imádlak titeket!!/

2013. szept. 20. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Külsőben a lényeg az ápoltság, annyi azért fontos nekem, hogy legyen nálam magasabb, de szem/hajszín teljesen lényegtelen. Testalkat: széles váll, ha van egy kis kar és mellizom az nagyon bejön, jobban mint a kockahas, de ez nem elvárás, csak pluszpont..alapból az a lényeg, hogy sportos legyen valamennyire az illető és ne legyen tunya.

Hogy őszinte legyek, az okos pasikat szeretem, aki jár/t fősulira/egyetemre, vagy ha nem is, de intelligens, okosabb nálam, de nem okoskodik bele mégse mindenbe.

Előny az, ha esetleg vallásos is és olyannal, aki cigizik nem igazán randiznék, engem zavar.. és igazából az is zavar ha valaki minden másnap full részeg..

Érezzem magam nőnek mellette, valamennyire legyen udvarias, kedves, a nagyképűség nem jön be nálam, az őszinteség pedig szerintem minden kapcsolat alapja.

2013. szept. 21. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!