Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan hívjam fel magamra a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hívjam fel magamra a figyelmét?

Figyelt kérdés

9.es vagyok,és a srác aki tetszik nekem már végzős.4 évvel idősebb nálam.Amolyan "csajok kedvence típus".Én viszont eléggé félénk vagyok,de ő nagyon,nagyon tetszik,sokszor gondolok rá.Mit tegyek,h észre vegyen?

15/l


2009. nov. 5. 19:47
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mellvillantás! :)
2009. nov. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Most lehet ez kicsit nagyképűen fog hangzani, de próbálom nem úgy leírni:) Szóval most egyetemista srác vagyok, itt már semmi extra elbánásban nem részesülök, de gimi 11.-ben, és főleg 12.-ben csomó alsóbb évfolyamos csaj nyomult rám. Viszont én csak azzal foglalkoztam, akit magam szemeltem, próbáltam kedves lenni mindenkivel, a szebbekkel buliba kevertem is, akik oda mertek jönni hozzám, de utána soha többé nem álltam velük szóba. Azt tudod tenni max, hogy szemezel vele folyosón, és ha tetszel neki, és nem töketlen, akkor maga fog majd megkeresni téged, vagy rögtön oda is megy. Hozzáteszem, hogy utólag sokmindent megbántam, és sajnálom, hogy sokakkal bunkó voltam. Most utólag, lehet jobban meg kellett volna becsülnöm 1-2 lányt, akivel most évek távlatában szívesen összejönnék, de már nem lehet.
2009. nov. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hatarozd el nagyon komolyan hogy kell neked!

Csinositsd ki magad mindig, probalj a kozelebe ferkozni mindenhol...suli folyoso, bufek....esetleg jelold be valamilyen kozossegi oldalon.

Tegyel meg mindent hogy eszrevegyen, de semmikeppen ne nyomulj....ha bejossz neki ugyis lepni fog..de ha nem keress mas pasit, vegulis o mar ugyis elmegy...

21L

2009. nov. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!