Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy nézett ki az a lány/fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nézett ki az a lány/fiú aki a legjobban tetszett eddig az életed során?

Figyelt kérdés

Egy kicsit hülyén hangzik a kérdés, tudom :DD, de a barátaimmal nemrég beszéltük, hogy mindannyiunknak van valaki, akivel csak úgy találkoztunk(buszmegállóban, vonaton, vagy bárhol) és megragadt bennünk az arca, mindene. Persze volt olyan is aki azt mondta, hogy a jelenlegi barátnője a legvonzóbb lány akivel találkozott, amivel nincs is baj. Vagy épp az ex párja volt.

(számomra érdekes, hogy a fiúknak főleg a vörös hajú pici lányok ragadtak meg, a barátnőimnek meg a hosszú hajú pasik)

Csak kíváncsiságból tettem ki a kérdést!

(tudom hogy sokaknak nem tetszik az ilyen kérdés itt fent, de légyszi aránylag normális válaszokat szeretnék :D)



2013. szept. 21. 21:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
magas, sötétbarna hajú és kék szemű volt a srác akit nemrég láttam és nagyon megfogott
2013. szept. 21. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:

Szőke hosszú hajú :D 160cm körüli nő volt az aki megtetszett és évekig nem bírtam kiverni a fejemből :D

XD

akkor voltam 15 a nő már a 20-as éveiben lehetett :D

2013. szept. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
igen a szőke haj nagyon emlékezetes tud lenni mind2 nemnél úgy vettem észre :DD
2013. szept. 21. 21:16
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Kb. 160 centis

Teltkarcsú,sportos

Titokzatos,gyönyörű,sötétbarna szemek

Hosszú,sötétbarna haj

Telt ajak

Kicsit durci arckifejezés

VisszafogotT öltözködés

ÉSZ!!


Életem legnagyobb (bár viszonzatlan) gimis szerelme:D Más átlagosnak mondta,nekem ő volt a Madonna.(nem az énekesnő,hanem mint ideál)

Aki most tetszik,az is dettó ugyanilyen,kisebb eltérésekkel.

17/F

2013. szept. 21. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Magas, sportos alkat, csillogó barna szemek, világosbarna haj ami aranyszínben ragyog a napfényben, ellenállhatatlan vigyor... És kitartó beszélőkéje volt. Kár, hogy nem jöttünk ki jól... a tavalyi nyaram nagy szerelme volt, most már szóba se áll velem. Pár napja töltötte a 23-at.

17L

2013. szept. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Igazából teljesen átlagosa kinézete, de valami mégis megfogott benne már akkor mikor először megláttam és azóta nem tudom elfelejteni.

Kb 160cm magas, barna hajú, vékony testalkatú.

Van aki azt mondta hogy szerinte csúnya, de az én szememben akkor is szép.

22f

2013. szept. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
21:34 :((
2013. szept. 21. 21:44
 8/15 anonim ***** válasza:

Két fiú sorolható a "leg" kategóriába nálam, egyik egy fiú felettem járt egy évvel a gimiben, a másik (férfi) a leendő férjem.

Ami közös: sötét, hosszú haj, fehér bőr, kék szemek, borosta/szakáll. A gimis fiú 160 centi magas volt kb., a vőlegényem 185 centi, úgyhogy ilyen téren nincs hasonlóság.

2013. szept. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sötétbarna haj, ugyanilyen szem.

Jó sokat megtudtál most róla.

2013. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Egy hosszú szőke hajú, magas, vékony alkatú srác, egyedi öltözködési stílussal, cuki pofival, aki ráadásul még jellemre is tetszett, csak hát... csak hát. :(


Mindegy, ilyen se lesz már többé, hogy minden klappolt nála, túl szép is volt ahhoz, hogy igaz legyen...

2013. szept. 21. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!