Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan közöljem a barátnőmmel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan közöljem a barátnőmmel hogy mosson fogat?

Figyelt kérdés
Már vagy 3 hónapja nem mosott fogat és feketednek neki meg nagyon büdös a szája. Előtte se mosott túl gyakran de ilyen nem volt hogy undorodjak a csóktól. Hogy mondjam neki hogy ne bántsam meg?
2013. márc. 16. 17:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
moss fogat csaje;)
2013. márc. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Vicces vagy kerdezo -.- kamu....ja en mar 4 eve nem mosok fogat...ezt figyeld :)) furdeni se szoktam
2013. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Minden tiszteletem..!
2013. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg,hogy kér-e rágót,ha nemet mond,akkor mondd azt,hogy "de kérjél".
2013. márc. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%
Kezd el gollamnak becézni vagy drakvufnak és talán észbe kap. ;)
2013. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szia cica mújság? hallottad a híreket? nem?igazán megmoshatnád a pofád belülről!
2013. márc. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

"de kérjél"XD


nem hittem volna, hogy valaha ezt a számot valakinek ajánlani fogom, de:

http://www.youtube.com/watch?v=1NF2Y5gmtf0


amúgy meg.. nagyon nem lehet kertelni, ha megsértődik rajta, próbáld enyhíteni, hogy "nem azért mondtam, csak hát nem túl egészséges és esztétikus és illatos" vagy ilyesmi.. ha meg szakít miatta, akkor nyomasd megint a fenti számot:D


Amúgy érdekes, Magyarországon évente kb 10millió fogkefe fogy.. vagyis minden lakosra egy jut évente.. én azért többet is elhasználok egy évben, úgyhogy van aki egyet sem.. pedig nem hiánycikk

2013. márc. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
Érdekes jelenség lehet a barátnőd. Mond meg neki, hogy nem találod olyan vonzónak mint mikor mosott fogat. Amúgy én azon csodálkozom hogy nincs neki rá igénye
2013. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A.Romanov ***** válasza:
Mi az a fogmosás?
2013. márc. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
Te is igénytelen vagy, meg a csaj is. Hogy lehet olyan embert megcsókolni, aki nem mos legalább 2x naponta fogat?
2013. márc. 16. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!