Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyutt voltam a baratommal es...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyutt voltam a baratommal es azota nem jon meg. nagyon felek hogy terhes vagyok. Kismamák nektek milyen a hüvelyváladékotok es van valami kulonbseg ha most felnyultok magatoknak mint azelott?

Figyelt kérdés

2013. szept. 22. 11:03
 1/4 anonim ***** válasza:

nődoki?

teszt?

került sperma a puncidba bárhogy is?

2013. szept. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Buta! Ne ebből akard megállapítani, hanem vegyél tesztet, egyébkén meg jó lenne már védekezni!!!
2013. szept. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
aktus után 2-2,5héttel mutat ki biztosat a teszt!
2013. szept. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Voltak kismama igen, de hüvelyváladék alapján én sem, de még a doki sem állapított meg terhességet. És magamnak sem nyúlkáltam fel ilyen célból, meg hát mivel nem vagyok orvos, így hát hiába is nyúlkálnék magamban ilyen célból, úgysem lennék attól okosabb.

Amúgy meg ha ennyire nincsen fogalmad alapvető dolgokról, akkor őrültség, felelőtlenség és hülyeség szexelned!

Védekeztetek egyáltalán? Mármint normálisan?

Mióta késik a vérzésed?

Amennyiben késik, veszel egy terhességi tesztet és meg kell csinálni. Ha pozitív, akkor nyilván egyértelmű, hogy terhes vagy!

Ha negatív, akkor számos más oka is lehet annak, hogy nem jön meg. Stressz, betegség, hormonális probléma. Ha nem vagy terhes, de továbbra sem jön meg, el kell menni orvoshoz, hogy kiderítsék az okát, hogy miért nem jön meg!

De szexelni semmiképpen nem szexelj, mert baromi tudatlan vagy hozzá!

2013. szept. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!