Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől lett az emberek nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől lett az emberek nagy része szexorientált?

Figyelt kérdés
2013. szept. 22. 13:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindig is azok voltunk, csak most ebben a liberális korban jobban ki tud teljesedni a dolog.
2013. szept. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%
midnig azok voltak cska a regi szp idokbe a noknek nem volt joga semihez szerencsere ezert nem tudtak kihasznalni a ferfiakat vagyis de mert a penzuket igyis lenyultak de leglabb nem tudtak annyit csalni oket meg nem lephettel el kedvuk szerint barmikor ha talaltak egy kicsit is jobbat.
2013. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Erre én is kíváncsi vagyok!

Nem találok már egy normális palit, mind csak dugni akar. :(

2013. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lettek, hiszen mindig is azok voltak. Ez az ösztön szinte minden állatban(és emberben) megvan. Az már más kérdés, hogy sokan nem keresik a tényleges boldogságot, nekik elég az is, hogy pillanatnyi örömöket élnek át, ezért keresnek alkalmi kapcsolatok igénykielégítéshez.
2013. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
35%
Tulajdonképpen csak ti tehettek róla lányok. Akiben van annyi érték, hogy a dugáson kívül mást is képes adni, azzal gond nélkül komoly kapcsolatba kezdene bárki.
2013. szept. 22. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
6%

78nak igaza van!!! mi mast akarnank veletek csinalni ??

felszinesek vagytok hazugok es undokok es elegedetlenek es orokke nyavajogtok meg megsertodtok. gondolkozni se tudtok altalban sokat. beszelegetni nem lehet nokkel mert semirol nem tudnak semit csak amit a tvben hallanak.

2013. szept. 22. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom érdekes kérdés én nem tartom annnak magam, nálam harmadrangú de nagyon sok embernél tényleg központi szerepet játszik :)
2013. szept. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
6-os, előbb inkább meg kellene tanulni írni és fogalmazni, és utána megkérdőjelezni a nők intelligenciáját.
2013. szept. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Amúgy meg miért ne lehetne több is egy dugásból? Nem tudom miért kell ilyen sorrendet felállítani, hogy majd nagy kegyesen megkapjuk a szexet de előbb szeresd meg a lelkem?

Nálam pont fordítva tud kiteljesedni a dolog. Ha jó az ágytorna, és érdekes-értékes a lány/nő, akkor elindulhat több is.

Az ilyen hónapokat váratós ego-hercegnők meg főjjenek a saját levükben nyugodtan.

36 ffi

2013. szept. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
hagyatok mar az irast ki nem xarja keresztbe h irok ??? erted amit mondok ??? igen ??? akkor nem tokmind1. inteligenciarol meg anyit h tobbet keresek egy honapba mint te egy ev alatt szoval lehet kusolni.
2013. szept. 22. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!