Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem unják még az emberek azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem unják még az emberek azt a dumát, hogy szeresd magad, és mások is szeretni fognak?

Figyelt kérdés
Főleg szingliknek mondják ezt, ami persze szerintem hülyeség, mert én hiába szerettem magam, nem alakult ki semmi párkapcsolat. Meg hogy ne görcsölj rá és megtalál... Detto. Minden az ellenkezője nálam. És már hányhatnám van ezektől a dumáktól, mindenki ezekkel vigasztal.
2013. szept. 5. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
baromság az egész
2013. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, majd jön ez magától, te csak szeresd magad és mások is szeretni fognak.
2013. szept. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
az a jó benne, hogyha nem is talál meg, egyvalaki legalább még akkor is szeret
2013. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen baromság, de önmagában ez a mondat semmit sem ér. Ha megmondják, hogyan csináld ezt konkrétan, gyakorlatokkal és sikerül, az már valami.
2013. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is hülyeség ez. Ha egy súlyosan elhízott, vagy túl sovány, vagy alapból vékony ember nincs megelégedve magával, beszólnak neki, mert ilyen. Ha meg van elégedve magával, akkor is beszólnak neki, sőt, még jobban idegesíti őket. Nem lehet az ilyen emberek viselkedését elkerülni sajnos... Ez csak egy néhány másodpercig megnyugtató közhely.
2013. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok: alapból csúnya* bocsi, nem vékony, nem tudom miért azt írtam :D
2013. szept. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2013. szept. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
95%

Hülyeség, pláne a ne görcsölj rá és megtalál. Évekig nem görcsöltem rá, éltem vidáman a kis életem. Rám talált a szerelem? Nem. Most egy fél éve már igencsak parázok hogy egyedül maradok örökre, és így se zúgott belém senki.

Az élet szívás :(

2013. szept. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!