Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Hölgyek titeket vonzana...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Hölgyek titeket vonzanak a fiatal papok, kispapok? Halottam már ilyenről. Tényleg létezik ilyen? Srácok ti halottatok ilyesmiről? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Miért?Hogyan?Ha van véleményetek vagy történtetek és szívesen megosztanátok írjátok meg...

Ha bárki halott ilyenről...srác,lány..írj:)



2013. szept. 22. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
csak ha jol nez ki a pap. amugy nem mert ugye gazdag nem lehet pap amennyire tudom.
2013. szept. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Van aki le is szült egynek.
2013. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat...de bővebben is le írhattátok volna:D Kinek szült,hogyan...:)
2013. szept. 22. 13:39
 4/7 anonim ***** válasza:
Egy hívőt felcsinált, fiatal lányt. Titokban látogatja a gyereket.
2013. szept. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Régen ilyen körökben mozogtam, találkoztam már sok mindennel:)
2013. szept. 22. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Seila ***** válasza:
Talán papnövendék vagy Kérdező?:D
2013. okt. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 ÉrettFfi ***** válasza:
Hallomásból tudom, hogy volt egy faluban egy vörös hajú pap. A faluban seni nm vol tvörös hajú de tőbb vöröshajú gyerek született a faluban. Vas megye a fene enmé meg vármegye ma már.
jan. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!