Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik szexpartner társkereső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik szexpartner társkeresőn szép fiatal nő?

Figyelt kérdés
ezeken az oldalakon én még csak idős, csúnya hölgyeket találtam, ráadásul azok közül is némelyik egyértelműen...Torrente mondásával élve: "Nem elég, hogy k*rvák, még fizetni is kell értük! "
2013. márc. 27. 01:54
 1/7 anonim ***** válasza:
hogyne létezne
2013. márc. 27. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ott is létezik.
2013. márc. 27. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ne az öreglányok.hu-n keress!!
2013. márc. 27. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha szép, fiatal, és ingyen lefeküdne bárkivel, akkor azt bárhol meg tudná tenni, hiszen szép és fiatal :)


Ugyanúgy k@rvák között is ritka, pont ezért. Aki szép és fiatal, plusz még van gyomra is ehhez, az megoldja k@rváskodás nélkül is.

2013. márc. 27. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy vannak, én még nem láttam őket.
2013. márc. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze... :)


De ugye tudod, hogy ezeknek az oldalaknak a többsége kamu, vagy ku.rvák hirdetései?

2013. márc. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
létezik 2 oldal ami nem prostik hirdetéseiről szól---vagyis sajna utóbbi időkben ezeken is megszaporodtak az effajta "nénik"
2013. márc. 28. 05:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!