Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a 16éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha a 16éves lányotok pettingelne a barátjával?

Figyelt kérdés

Eltiltanád őket egymástól,nem hagynád őket többet együtt aludni?

Én vagyok a 16éves lány,a barátom 17. 4hónapja vagyunk együtt,lefeküdni még szerintünk korai,még várnánk vele.Nem erőltet rám semmit,amúgy rendes,illedelmes fiú anyukám szerint is.


2013. szept. 22. 17:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Nincs 16 éves lányom, bszogasd anyukádat ezzel,ha ennyire beleakar szólni. ;)
2013. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
4 hónap után ennyi idősen a petting belefér. Majd pár hónap múlva, vagy amikor ti jónak látjátok, a szex is.
2013. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Szerintem ezzel semmi probléma...

F17

2013. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim válasza:
Én egy hónap után pettingeltem 16 évesen a második barátommal. Előtte az elsővel még nem volt semmi 1 éven keresztül.
2013. szept. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Dehogy tiltanám. Csak a petting előtt azért felvilágosítanám némi fontos dologról, csak mert én olyan rendes, és figyelmes anyuka lennék, aki foglalkozna a gyerekével.
2013. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
#3 te azért mondod mert reméled a te barátnőd írta ki a kérdést?
2013. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

azt azért nem

az együtt alvást még nem engedném

de kérném h ha úgy érzi h kész a szexre akkor előtte mindenképpen szóljon mert a védekezés nagyon fontos és szeretném h elmenjünk nödokihoz fogamzásgátlót felíratni

természetesen a fiú is tudjon róla h ez fontos és tisztelje meg a lányom h ezt megvárja

2013. szept. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
5%
semit nekem nem lene lanyom nem birnam elviselni ami lenne belole ha felno. szoval eladnam pojaskoraban.
2013. szept. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
22%os és ha fiad lenne mit csinálnál vele?
2013. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
0%
semmit felnevelnem es szeretnem.
2013. szept. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!