Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismeri Őt valaki? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismeri Őt valaki? Nagyon megtetszett ez a lány és nem tudom ki lehet (Szombathely)

Figyelt kérdés

Nemtudom lehet-e ilyen kérdést kiírni remélem nem törlik...

Szóval nagyon megtetszett ez a lány ,már láttam 1-2x (sajnos elég ritkán) legutóbb asszem péntek este a buszvégen. Kerestem neten is de nem találtam meg :/ Pedig nagyon tetszik

kb 165 cm magas , vékony ,jó világosszőke haj, fehérebb bőr szép arc de nem ilyen szokványos inkább ilyen aranyos, nagy barna szem.

Szóval ha valaki esetleg tudja ki ő, akkor megköszönném ha segítene nekem

Jaj és kihagytam ,hogy szerintem olyan 20 év körüli lehet


2013. szept. 22. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
hat ahogy leirtad esejed nincs nala kiveve ha 10/10 vagy vagy eleg gazdag. de amugy se bankodj mert nem eri meg sokal joban jarsz egy profival az leglabb jol jacca h emberszamba vesz.
2013. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
170 km-re onnan nehezen tudnám megmondani, hogy ki lehet.. miért nem mentél oda hozzá? így sose találod meg
2013. szept. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De talán olyanok írjanak akik idevalósiak :D Eskü még fizetnék is érte ha valaki megmondaná ki Ő :(
2013. szept. 22. 18:58
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#1

Nagyon meghatódtam az önsajnálatodon.:'D

2013. szept. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én akkor is a Daniellát szeretném megkapni... Olyan aranyos mikor ott várakozik a buszra... :(
2013. okt. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha előre fizetsz elmondom!!
2013. okt. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!