Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szombathelyi Lányok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szombathelyi Lányok?

Figyelt kérdés
Vannak még köztetek olyanok, akik nem plázacicák, nem discoba járó típusok, nem klubokba járó típusok, normálisak és nem ismeri őket a fél város???
2011. nov. 26. 22:27
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Nem lehetséges, hogy a nem plázacica lányok otthon vannak, tanulnak, kutyáznak, babáznak, cicáznak vagy maszturbálnak Einstein?!?!
2011. nov. 26. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
na végre egy vas megyei :D
2011. nov. 26. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
75%
dehülye vagy, az összes szombathelyi csajismerősöm normális. mondjuk nem a telekiseknél kéne próbálkozni ;)
2011. nov. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
elhiszem hogy normálisak akadnak de ne ismerje már a fél város főleg az kib@szottul irritáló nem beszélve arról milyen emberek vannak itt de azért köszi a válaszokat az első válaszoló meg kapja be az összes f@szomat:)
2011. nov. 26. 22:44
 5/14 anonim ***** válasza:

Én mondjuk ilyen vagyok, csak Zalaegerszegi vagyok..

14/L

2011. nov. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
vannak, én ilyen vagyok, más dolgokat szeretek, sokat vagyok itthon, nem járok se bulizni se diszkóba, meg is van az eredménye, kb. kiközösítés.. nem is nagyon vannak itteni barátaim. utálom ezt a várost
2011. nov. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
akkor udv a klubban mindenki kis napi homoktallér itt
2011. nov. 27. 23:54
 8/14 A kérdező kommentje:
nekem se az a szorakozas hogy ilyen szegyenfolt helyekre jarjak sok hurka kozè inkabb maradok otthon de ja az igaz nekem sincs valami sok haver barat de sebajxd
2011. nov. 28. 00:05
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Ismerős a helyzet, mert Szombathelyen tényleg az van, hogy mindenhova csak a "megszokott arcok" járnak, nincs egy normális szórakozóhely, ahova nem tették még be az irritáló díszfaszok a lábukat. Normális emberfia/lánya nem is megy ilyen helyekre.
2011. nov. 30. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
én akkor sem fogok ilyen szar helyekre járni nem érdekel ha az az ára hogy alig lesznek haverjaim vagy valami de nem is akarom hogy a fél város ismerjen, ilyen emberek inkább ne is tudják hogy létezem. én nem tudom hova nézzek amikor közelembe jön egy ilyen napiköcsög:D
2011. dec. 2. 23:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!