Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó ötlet lenne beavatni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó ötlet lenne beavatni az egyik barátnőmet a dologba? Vagy inkább hagyjam ki belőle? Már ötletem sincs, mit tehetnék.

Figyelt kérdés

Előre leszögezem, hogy nem vagyok egy kezdeményező típus. Nem tehetek róla, nekem ez nem megy. Mármint az, hogy konkrétan én tegyem meg az első határozott lépést egy fiú felé. Még ha nagyon kéne, talán meg tudnám tenni, de az meg nem én lennék, és ha már az elején megjátszom magam, az régen rossz.


Tetszik egy srác. Talán én is tetszem neki, de nem vagyok benne biztos. Legalábbis többször észrevettem már, hogy néz, rám mosolyog, szoktunk beszélgetni, viccelődni. Én is szoktam a szemébe nézni, mosolyogni rá. Kedves és figyelmes velem, de nem lépett még mindig.


Türelmes típus vagyok, de ezt már nem bírom idegekkel. Én nem merek határozottan kezdeményezni, ő sem lép, így nem tudom, mi van. Még csak pár hete ismerjük egymást, ez igaz, de azért léphetne.


Az egyik közös barátunk, egy lány a múltkor azt mondta a fiúnak, amikor segítséget kért, hogy engem kérjen meg (név szerint említett engem). Ezek után elgondolkoztam rajta, hogy talán tudhat valamit, amit én nem. Amiben segíteni kellett, én annyira nem is vagyok ügyes, sőt, mégis engem ajánlott.


Már nem tudom, mit tehetnék még. Kedves vagyok vele, a szemébe nézek, mosolygok rá, ahogy ő is megteszi ezeket velem, de nem lépünk tovább. Én félek kezdeményezni, ő sem teszi valamiért. Arra gondoltam, talán beavatnám ezt a lányt abba, hogy tetszik nekem a fiú, hátha tud nekem segíteni. Végül is, már évek óta jó barátok, ismerik egymást elég jól és én is bízok a lányban.


Szerintetek jó ötlet lenne? Vagy mit tanácsoltok? Mit tegyek?


2013. szept. 22. 21:28
 1/3 anonim válasza:
szerintem mindenképp avasd be egy barátnődet is, ha ő is figyelné a srácot, sokkal könnyebben rájöhetnél, hogy mit érez irántad. Esetleg azzal a lánnyal is beszélhetnél róla, aki téged ajánlott a fiúnak, ha jóban vagytok. Ja és amúgy szerintem ne te lépj elsőnek, várd meg a fiút, de mondjuk kis jeleket adhatsz neki:)) szóval hajrá!!:))
2013. szept. 22. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez egy jó ötlet bevonni a másik lányt a dologba, talán tud neked segíteni.

Mond neki, hogy mondja meg a srácnak, hogy talán tetszik neked és próbáljon meg kezdeményezni.

Esetleg megtudakolhatja, hogy miként viszonyul hozzád.

Lehet, hogy félti a kapcsolatotokat és ezért nem mer lépni feléd mert mi lesz ha nem úgy sül el a dolog ahogyan kellene.

Még tapasztalatlan és nem ismeri fel a jeleket.

2013. szept. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

A lányt is csak pár hete ismerem, de nagyon jóban vagyunk. Nagy titkokat nyilván nem mondtam még el neki, de nagyon sok mindenről beszélgettünk már. Értelmes lány, és eddig még soha, semmilyen információt nem használt fel ellenem, tehát még nyugodt szívvel is mondanám el neki, hogy mi a helyzet. Ő talán tényleg tudna segíteni.

Majd valamikor úgy alakítom, hogy el tudjam neki mondani négyszemközt, mi a helyzet. :)

2013. szept. 23. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!