Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom őrült ötlet de szeretném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom őrült ötlet de szeretném vissza szerezni a volt barátnőmet, mert még mindig szeretem és nagyon hiányzik. Ki tud tanácsot adni, vagy mit gondol erről?

Figyelt kérdés
2011. márc. 25. 19:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Én azt gondolom erről, hogy inkább bánkódok pár hétig magamban, mint hogy hülyét csináljak magamból...
2011. márc. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Egy nap már eltelt a szakításotok óta?
2011. márc. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Már 3 hónap
2011. márc. 25. 20:10
 4/10 anonim ***** válasza:
gondolom ő szakított. miért?
2011. márc. 25. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én szakítottam vele, mert 1ik napról a másikra meg változott. Vasárnap este még beszélgettünk úgy köszönt el hogy én mindig egyel jobban szertelek bebebee Hétfő reggel a sulija előtt találkoztunk csöndes volt még azt se mondta hogy szeretlek.:(én őrülten szerettem és még most is érzek iránta már 15 hónapja együtt voltunk és hétfő este amikor beszéltünk elmondta hogy már nem szeret de kötődik hozzám.én itt teljesen magamba zuhantam és fájdalmamba szakítottam vele:( de nem akartam de nem volt más választásom:(ha nem én akkor ő mondta volna:(
2011. márc. 25. 20:31
 6/10 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, de ugyanilyen helyzetben. Pont 3 hónap telt el. Én minden percben rá gondolok, szerintetek nagyon beteg vagyok? Igen tudom jó unalmas életem van xD

Amúgy szerintem keresd meg a barátnődet, és beszélj vele.Lehet, hogy , sőt biztos hogy érez még valamit irántad. :D

2011. márc. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok/voltam. Már 3 hónapja, ő szakított. Én még mindig szeretem, de ő engem már nem szeret.

De azért próbáld meg, keresd fel, hátha te szerencsével jársz.

Nekem már lassan le kell mondanom róla. :(

2011. márc. 26. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

mindenképpen beszélj vele

ha látsz ( bármennyire kicsit is )rá esélyt h még igenis szeret, akk kezdj el neki udvarolni

kezd előről az egészet

legyél kitartó

szurkolok

2011. márc. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy január első hetébe beszéltem vele utoljára és eléggé össze kaptunk :$. nőnapra írtam neki meg köszönte szépen.már ennek is örültem hogy legalább vissza írt.

De most tanulnom kell májusban lesz a szakmunkás vizsgám és most koncentrálnom kell a tanulásra nagyon.

szerintem nyáron probálom meg újr fel venni vele a kapcsolatot.Csak az a baj hogy nem bírom kivárni. de ki kell bírjam sajnos :( Lehet hoyg majd újra feltesezem ezt a kérdést nyáron. akkor is szívesen olvasom a véleményeteket :) köszönöm az eddigi tanácsokat nagyon!

köszi

2011. márc. 26. 17:54
 10/10 anonim válasza:

Mi lett veled?

Hasonló helyzetben vagyok,mintha én lennék a lány.Ha a dátum nincs,azt hiszem az exem írta.

Irtózatosan hiányzik...barom voltam. :(

2012. dec. 26. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!