Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írnátok nekem hatásos, vágyfok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írnátok nekem hatásos, vágyfokozó teákat?

Figyelt kérdés
Ha több félét innék egyszerre lehet valami bajom? :D
2013. szept. 22. 22:12
 1/10 anonim ***** válasza:
barackos ice tea
2013. szept. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem igaz hogy ezen az oldalon minden kérdéshez jön egy idióta válasz :)
2013. szept. 22. 22:15
 3/10 anonim ***** válasza:
hímnek vagy nősténynek lesz?
2013. szept. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Lány vagyok, bocsánat :)
2013. szept. 22. 22:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Pityvajos mész tea :d
2013. szept. 22. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Maca gyökér: Ez a perui női ajzószer növeli a szexuális vágyat, és fokozza a teljesítményt, serkenti a női libidót.


Muira Puama: Erőfa és potencia-fa néven is ismert brazil gyógynövény, amely segít a vágyfokozás folyamatában, női libidó növelő hatása is ismert.


Királydinnye: Távol-keleti szexuális vágyfokozó gyógynövény, női libidó növelő, mely segít a szexuális vágy fokozásában.


Püspöksüveg: Tradicionális kínai gyógynövény, mindkét nem szexuális vágyát növeli. Segíti a véráramlást, kitágítja a vérereket, remekül működik vágyfokozás, női libidó növelése során.


Ginseng: A ginseng serkentőleg hat a központi idegrendszerre, mellékvesékre, így kiváló segítséget nyújt a női libidó erősítése, a vágyfokozás során.

2013. szept. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jaj köszönöm, de én olyanokra lennék kiváncsi amik másnál már beváltak :) Vagy te kipróbáltad ezeket?
2013. szept. 22. 22:26
 8/10 anonim ***** válasza:

minden ember más

próbáld ki magadon

egyébként innen másoltam

[link]

2013. szept. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én is néztem már neten csak félő, hogy tényleg beválik-e. Nem hiszem, hogy túl finomak és ha nincs hatása akkor tényleg hiába volt :/
2013. szept. 22. 22:31
 10/10 anonim válasza:
szerintem próbáld meg mindenképp,annál rosszabb nincs ha elmegy a vágyad és nem tudod elmagyarázni hogy mivan mert nem hitte el a barátom se, aztán egyszer rádöbbentem hogy mivel keveset szexeltünk ezér kevésbé volt nagyobb a vágy is...remélem segítettem :)
2013. szept. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!