Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet legyűrni az ilyesmi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet legyűrni az ilyesmi gátlásokat?

Figyelt kérdés
Nem akarom, hogy ismerjenek, hogy meg tudjanak rólam személyes dolgokat, annak ellenére, ha érdeklődik valaki és kölcsönös a szimpátia. A hozzáállásommal meg elrontom az egészet, mert komolytalan leszek és távolságtartó.
2013. szept. 22. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszer úgyis jön valami, akkor lebontja benned ezeket a falakat.
2013. szept. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*valaki
2013. szept. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nem akarásnak nyögés a vége.
2013. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Légy bátor és holnap este találkozzunk valahol :)
2013. szept. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan zárkózott vagyok, de rájöttem, hogy ha valakivel szóba elegyedek, és kíváncsi rám, nem tehetem meg Vele, hogy ennyivel ne tiszteljem meg. Így lehet kialakítania bizalmat és építeni a szimpátiát. Szerintem állíts az agyadon, sokkal jobban fogod érezni magadat, mert Te is látod az írás alapján, hogy ez nem pozitív :)
2013. szept. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kuuken ***** válasza:
ezt a kérdést akár én is feltehettem volna..
2013. szept. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!