Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, férfiak hogy próbálját...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, férfiak hogy próbáljátok legyűrni a szerelmi bánatotokat? és mennyit mutattok belőle a külvilágnak?

Figyelt kérdés
2013. máj. 13. 23:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Megyünk inni jössz barátom?
2013. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hát a külvilágnak nem sokat,magamban meg örlődöm egy ideig
2013. máj. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiveszek egy hét szabit, végigvedelem a hetet, utána túl vagyok rajta...
2013. máj. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 dyro95 ***** válasza:
alkohol, haverok, új csajok
2013. máj. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nehéz dolgok ezek
2013. máj. 13. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát én eddig nem ittam. De most muszáj lesz :(

Már nem bírom. Másnak nem nagyon tudom elmondani. 1-2 barátommal megbeszéljük, kész ennyi.

Az a baj, hogy mellette még ugye az életben is vannak problémák és így együtt sok lehet. De egyik nap beb.szok én is. Nem hittem benne, de tényleg jobb lesz tőle. Persze azért módjával meg nem ész nélkül, de tényleg jól esne ha egy kicsit megszűnne a külvilág. Ha nem megy életem szerelmével, majd megy nélküle... :(

2013. máj. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Sehogy. Az idő mindent megold, addig meg jómagam túlontúl.sokat nem tehetek. Maximum levezetem a feszültségem sporttal, kiírom magamból egy novellában, vagy csak szimplán zenét hallatok, és engedem tovafolyni az érzéseimet. Ezek azonban csak tüneti kezelések, a problémát nem oldják meg. Csak az idő, az élet képes megoldani.

A külvilágnak meg semmit. Ez nem igazán tartozik senkire. Maximum közeli ismerősnek (rokon, barát stb.) mondom el, de általában csak akkor, ha érintett az ügyben, vagy netán kissé felöntök a garatra.


Egy férfi legyen erős annyira, hogy megtartja a bánatát magának.

2013. máj. 14. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából véve én humoros srác vagyok,ezzel is leplezem a fájdalmam.Kivül vigyorgok,ontom a hülyeségem,belül meg örlödök és hiányzik nekem nagyon,de ezt nem látja senki.Nem akarom gyengének lássanak,és nem akarom hogy a volt barátnőm is azt lássa,hiszen neki már van párja.Jobb ha azt tudja minden okés.Bár már igy vagyok 1 éve,nem találtam sajnos hasonló szellemiségű lányt,aki vicces de tud komoly is lenni..ebőől a pláza kategból meg nem válogatok :-) 19F
2013. máj. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!